• Informacje na temat:

  cała prawda o kredytach

Artykuły na temat: cała prawda o kredytach
 • Kasia Cichopek w końcu wyznała całą prawdę!

  Kasia Cichopek zapewne zasmuci swoją decyzją wielu fanów...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o śmierci Oliwiera i o... Wilku

  Łukasz (Michał Rolnicki) - na prośbę Natalii (Maria Dejmek) - przeprowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie samobójstwa Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). Odkryje, że Jakubczyk przed śmiercią wpakował się w poważne tarapaty, a przy okazji dowie się wielu ciekawych rzeczy o... Wilku (Adam Szczyszczaj)!

 • "Stara Baśń" i polska kultura

  Pokaz filmu "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" zakończył w środę, 17 września, drugi dzień XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Po projekcji z dziennikarzami spotkała się ekipa opowieści, z reżyserem, Jerzym Hoffmanem, na czele. Obecni byli aktorzy: Ewa Wiśniewska, Bohdan Stupka, Michał Żebrowski , Małgorzta Foremniak , Marina Aleksandrowa. Spotkanie z dziennikarzami przerodziło się w dramatyczne wołanie o stworzenie regulacji prawnych chroniących polską kulturę.

 • "O mnie się nie martw": Cała prawda o kłopotach Adama

  Aśce (Aleksandra Domańska) nie będzie dawać spokoju myśl, że Adam (Lesław Żurek) chce się z nią ożenić z wyrachowania, bo potrzebuje pieniędzy, by spłacić swe długi...

 • Gdynia: Kontrowersyjne filmy

  Drugi dzień odbywającego się w Gdyni 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpoczął się projekcją "Teraz ja", najnowszego filmu Anny Jadowskiej, z Agnieszką Warchulską w roli głównej. Reakcje publiczności były bardzo różnorodne - od zachwytu po całkowite zanegowanie koncepcji filmu. Sprzeczne opinie wywołał również film "Doskonałe popołudnie" Przemysława Wojcieszka.

 • Monika Zamachowska zdradziła całą prawdę o małżeństwie ze Zbyszkiem. "Kłócimy się"

  Monika Zamachowska (44 l.) niedawno udzieliła wywiadu magazynowi „Gala”. W długiej rozmowie wcale nie miała oporów, by wyjawić intymne szczegóły ze swojego życia. Wiele miejsca poświęciła małżeństwu ze Zbigniewem Zamachowskim (55 l.).

 • "Czuję się spełniona jako kompozytor"

  Renata Przemyk to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek - zarówno jeśli chodzi o rodzaj wykonywanego repertuaru, jak i ze względu na image, znacznie różniący się od scenicznego wizerunku tabunów piosenkarek promowanych przez duże wytwórnie płytowe. Od piosenki studenckiej po ostry rock, od lirycznych, melancholijnych ballad po punkowy czad i ostry, przeszywający krzyk - oto Renata Przemyk, zawsze pełna sprzeczności. Artystka zmierzyła się niedawno z kolejnym...

 • "M jak miłość": Marek kupi Natalce i Frankowi... leśniczówkę

  W 1315. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 25 września o godzinie 20.50) Marek - po burzliwej naradzie rodzinnej z Barbarą (Teresa Lipowska) i Ewą (Dominika Kluźniak) - poinformuje Natalkę i Franka, że w całości sfinansuje im wykup leśniczówki. - I może też dorzucimy się do wesela - doda Ewa. Mostowiak zażartuje, że co prawda nie jest milionerem, ale chciałby jakoś...

 • Michel Moran: Znaleźć kulinarny diament

  Michel Moran, juror polskiej edycji programu "MasterChef", opowiada o ocenianiu kulinarnych talentów Polaków.