• Informacje na temat:

  cała prawda o kredytach

Artykuły na temat: cała prawda o kredytach
 • Kasia Cichopek w końcu wyznała całą prawdę!

  Kasia Cichopek zapewne zasmuci swoją decyzją wielu fanów...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • "O mnie się nie martw": Cała prawda o kłopotach Adama

  Aśce (Aleksandra Domańska) nie będzie dawać spokoju myśl, że Adam (Lesław Żurek) chce się z nią ożenić z wyrachowania, bo potrzebuje pieniędzy, by spłacić swe długi...

 • "Stara Baśń" i polska kultura

  Pokaz filmu "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" zakończył w środę, 17 września, drugi dzień XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Po projekcji z dziennikarzami spotkała się ekipa opowieści, z reżyserem, Jerzym Hoffmanem, na czele. Obecni byli aktorzy: Ewa Wiśniewska, Bohdan Stupka, Michał Żebrowski , Małgorzta Foremniak , Marina Aleksandrowa. Spotkanie z dziennikarzami przerodziło się w dramatyczne wołanie o stworzenie regulacji prawnych chroniących polską kulturę.

 • Monika Zamachowska zdradziła całą prawdę o małżeństwie ze Zbyszkiem. "Kłócimy się"

  Monika Zamachowska (44 l.) niedawno udzieliła wywiadu magazynowi „Gala”. W długiej rozmowie wcale nie miała oporów, by wyjawić intymne szczegóły ze swojego życia. Wiele miejsca poświęciła małżeństwu ze Zbigniewem Zamachowskim (55 l.).

 • Gdynia: Kontrowersyjne filmy

  Drugi dzień odbywającego się w Gdyni 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpoczął się projekcją "Teraz ja", najnowszego filmu Anny Jadowskiej, z Agnieszką Warchulską w roli głównej. Reakcje publiczności były bardzo różnorodne - od zachwytu po całkowite zanegowanie koncepcji filmu. Sprzeczne opinie wywołał również film "Doskonałe popołudnie" Przemysława Wojcieszka.

 • "M jak miłość": Marek kupi Natalce i Frankowi... leśniczówkę

  W 1315. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 25 września o godzinie 20.50) Marek - po burzliwej naradzie rodzinnej z Barbarą (Teresa Lipowska) i Ewą (Dominika Kluźniak) - poinformuje Natalkę i Franka, że w całości sfinansuje im wykup leśniczówki. - I może też dorzucimy się do wesela - doda Ewa. Mostowiak zażartuje, że co prawda nie jest milionerem, ale chciałby jakoś...

 • "Czuję się spełniona jako kompozytor"

  Renata Przemyk to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek - zarówno jeśli chodzi o rodzaj wykonywanego repertuaru, jak i ze względu na image, znacznie różniący się od scenicznego wizerunku tabunów piosenkarek promowanych przez duże wytwórnie płytowe. Od piosenki studenckiej po ostry rock, od lirycznych, melancholijnych ballad po punkowy czad i ostry, przeszywający krzyk - oto Renata Przemyk, zawsze pełna sprzeczności. Artystka zmierzyła się niedawno z kolejnym...

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Rozstania nie było?

  Od kilku tygodni Beata Tadla (43 l.) i jej partner Jarosław Kret (55 l.) są na ustach niemal wszystkich. Wielu zastanawia się, czy para faktycznie się rozstała. Nie brakuje też głosów, że ich zachowanie to być może marketingowe zagranie mające wypromować "Taniec z gwiazdami". Jaka jest prawda?

 • Michel Moran: Znaleźć kulinarny diament

  Michel Moran, juror polskiej edycji programu "MasterChef", opowiada o ocenianiu kulinarnych talentów Polaków.