• Informacje na temat:

  cała prawda o polsce

Artykuły na temat: cała prawda o polsce
 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o Amelii

  ...w Polsce i nie chce jej znać...

 • "Ziarno prawdy": Jak się kręci kryminał?

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. Dystrybutor "Ziarno prawdy" zaprezentował materiał, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądała praca nad ekranizacją powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • Cała prawda

  Ratownicy jadą na wezwanie do młodego mężczyzny, który ma objawy neurologiczne i prawdopodobnie krwawi do mózgu. Doktor Góra odkrywa, że partnerka chorego...

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Barbara Sienkiewicz nie ma 60 lat?! Cała prawda o matce bliźniaków!

  Aktorka, którą okrzyknięto najstarszą matką w Polsce, urodziła swoje pierwsze dzieci - bliźnięta - mając 60 lat. Olgierd Łukaszewicz (69 l.), prezes ZASP, wystąpił w jej imieniu do premier Kopacz(...) okazuje się, że wiek aktorki, podawany przez media, wcale nie musi być prawdziwy! Być może Sienkiewicz nie jest najstarszą matką w Polsce! Otóż na stronie Agencji Aktorskiej "Skene" widnieje profil aktorki...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Cała prawda o Maciusiu z "Klanu"

  Jedyny w Polsce i jeden z niewielu na świecie aktor z zespołem Downa, Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", doczekał się filmu o... sobie. Już dziś, 25 marca, o godzinie 23.05 w Programie 1 TVP odbędzie się premiera dokumentu "Podwójne życie Piotra S." - opowieści o niepełnosprawnym umysłowo chłopcu, który został telewizyjną gwiazdą.

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Grażyna Torbicka wylała swoje żale na TVP! Wyjawiła całą prawdę!

  Grażyna Torbicka (58 l.) w marcu 2016 roku odeszła z TVP. Po 33 latach pracy w Telewizji Polskiej zdecydowała, że nie chce już dłużej przebywać w tym miejscu i zdradziła jakie były powody jej odejścia.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

Wideo na temat: cała prawda o polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Dyskusje na temat: cała prawda o polsce
 • Re: "Na dobre i na złe": Cała prawda o Janku: kocha tylko siebie!

  Bogu dziękuję, że są te dwa seriale. M jak coś tam i ten drugi na drobne i mdłe. Dzięki nim się dowiedziałem jak wspaniałą służbę zdrowia mamy w Polsce, a oglądając wnętrza szpitalne cieszę się, że nawet Amerykanie zazdroszczą tak wypasionego sprzętu. Niech jeszcze przypomną jakiś polski serial o gangsterach to uwierzę, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys znika z serialu?

  "Kiepscy" to cała prawda o Polsce i Polakach.Całej ekipie dużo zdrowia.

 • Re: "Ranczo": Senator i Czerepach oprowadzają po Wilkowyjach!

  Przejaskrawione gdzie Ty człowieku mieszkasz.? Szwecja Dania.? To cała Prawda o Polsce i Polakach. O mnie również.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Nauka ustaliła, że gen nie determinuje choroby. Można mieć kod ulatwiajacy chorobę ale ostatecznie to styl życia jest przypieczętowaniem choroby. Pn Boczek jest otyły co widać. Otyłość to cała masa chorób i jedną z nich jest UWAGA UWAGA. CUKRZYCA TYPU 2. Podkreślam to by egoiści chorzy na typ 1 nie wtrącali się w dyskusję. Dlaczego egoiści? Jest ich w Polsce ok 20 tys a na kazdym forum opisują

 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  ciekawe ze nie spytaliscie znajomych Perepeczki jak było naprawdę. Kto go doprowadził do takiego stanu zdrowia i psychiki ...kto go zostawił w Australii , kto go tam nieustannie zdradzał ...cała Polonia w Australii zna sprawę dokładnie. TO samo w Polsce jak robiła "karierę" na nazwisku i jej głownym "talentem" był ślub z Perepeczko. Mam nadzieje ze koledzy Perepeczki powiedza prawde. Perepeczko

 • Re: Nieokrzesani górale, dziwne potrawy. Cała prawda o Zakopanem?

  GORALE BARDZO FAJNY NAROD O CZYM MIMO ODWIEDZIN W ZAKOPANYM NIE MIALAM POJECIA MIESZKAJAC W POLSCE... W USA GORALI JEST "NA PECZKI" ROZNEGO RODZAJU, MAM Z NIMI WIELE DOSWIADCZEN I JAK W KAZDYM NARODZIE SA POZTYTYWNI I NEGATYWNI JEGO BOHATEROWIE. MOI ZNAJOMI TO FASCYNUJACY LUDZIE Z FAJNA GWARA KTOREJ UZYWAJA NIEUSTANNIE WCALE SIE TEGO NIE WSTYDZAC... TO JEST W NICH BARDZO FAJNE A SERIAL JAK SERIAL

 • Re: Gwiazda kina i kultowych seriali nie chciała spotkać się z fanami...

  No tak cała prawda o Polsce wyzwolonej, ze społeczęństwem "godnie" żyjącym tylko ta wypowiedź nie dotyczy tego co mamy a Pani Brylskiej proszę Pana.