• Informacje na temat:

  cała prawda o serialu komisarz

Artykuły na temat: cała prawda o serialu komisarz
 • ​"Komisarz Alex": Alex, wracaj!

  Fani "Komisarza Aleksa" żądają natychmiastowego powrotu serialu na antenę Jedynki. - Bardzo tęsknimy! Nie wytrzymamy do jesieni! - piszą. Co na to producenci i szefowie TVP1?

 • Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  W pierwszym polskim serialu AXN "Zbrodnia" Wojciech Zieliński śledzi seryjnego mordercę, biega po wydmach i walczy z bezsennością. Czy rola komisarza Nowińskiego to jego trampolina do sukcesu?

 • "Komisarz Alex": Z łódzkiej komendy do... więzienia

  Antoniego Pawlickiego i Ireneusza Czopa, czyli Michała Orlicza i Ryszarda Puchałę z "Komisarza Aleksa", jesienią oglądać będziemy nie tylko w serialu o przygodach czworonożnego detektywa. Obu zobaczymy też w nowej produkcji Telewizji Polsat "Skazane".

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • "Komisarz Alex": Którą z nich wybierze Orlicz?

  ...się będzie sympatyczny komisarz Wilczyk z ABW (Andrzej Konopka), ona jednak ciągle skrycie wzdychać będzie do Michała. Także Monika (Julia Rosnowska), która w poprzednim sezonie serialu zawróciła(...)Życie uczuciowe Michała Orlicza jest bardzo skomplikowane. Aż trzy urocze kobiety nie miałyby nic przeciwko temu, by związać się z nim na dobre i na złe! Co prawda Lucyna (Magdalena Walach) już dawno...

 • Radosław Pazura świętuje 45. urodziny

  Radosław Pazura ("Chłopaki nie płaczą", "Operacja Samum", "Bez litości") kończy w środę, 7 maja, 45 lat. Urodziny popularnego aktora zbiegają się w czasie z 20. rocznicą ukończenia przez niego łódzkiej szkoły filmowej.

 • "Mąż czy nie mąż": Magda Schejbal nie dba o to, co mówią inni

  Magdalena Schejbal, czyli Marta z serialu "Mąż czy nie mąż", cieszy się opinią tyleż utalentowanej, co trudnej we współpracy. Co ona na to?

 • "Druga szansa": Małgorzata Niemirska świętuje 70. urodziny!

  Małgorzata Niemirska, czyli Stanisława Borecka z "Drugiej szansy" i niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek 16 czerwca skończy 70 lat. - Chciałabym zapomnieć o tym, co mnie złego spotkało przez te lata, a pamiętać tylko dobre rzeczy - mówi aktorka.

 • Podwójna wpadka wróżki?

  Niespodziewanie nastąpi kryzys w relacjach wróżki Małgorzaty Trzaskomy i komisarz Anny Sarnowicz, bohaterek polsatowskiego serialu "Przeznaczenie".

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...sobie na to, co ma, fortuny się dziedziczy, a karierę można zrobić w pięć minut... Pamiętacie "BrzydUlę"? Co porabiają bohaterowie serialu dziś? Jedni brylują na salonach, o innych słuch zaginął...

Wideo na temat: cała prawda o serialu komisarz
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.