• Informacje na temat:

  cała prawda o watykanie

Artykuły na temat: cała prawda o watykanie
 • Piotr Kraśko z pomysłem na nowy biznes! Odniesie sukces?

  ...mężczyzny w rozmowie z magazynem "Party". Prasa spekulowała, że chce on zostać korespondentem w Watykanie. Okazało się jednak, że w tych przypuszczeniach niewiele jest z prawdy. "Z nikim nie odbyłem...

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.

 • "Nie można być całe życie poważnym"

  Jednym znani jako jedna z najlepszych i najdłużej istniejących punkrockowych załóg na świecie, innym jako autorów hitu "A wszystko to... bo Ciebie kocham!" - Niemcy z Die Toten Hosen wracają z kolejnym albumem studyjnym, zatytułowanym "Auswärtsspiel". To już 16. płyta w 20-letniej historii Die Toten Hosen, udowadniająca że mimo imponującego stażu i niemłodego już wieku Campino i spółka wciąż wiedzą, co to znaczy czad. Jarosław Szubrycht rozmawiał z Breitim, gitarzystą grupy, o piłce nożnej,...

 • Jestem dosyć sceptyczny

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że bez względu na to, co zawodowo robi - widzowie go kochają. "Boję się jubileuszy. Uzmysławiają upływ czasu i to, że trzeba być w życiu skromnym człowiekiem" - powiedział niedawno.

 • O kościele, narkotykach i byciu geniuszem

  Gdyby wciąż był z nami, John Lennon w sobotę (9 października) obchodziłby 70. urodziny. Z tej okazji przypominamy kilka najbardziej kontrowersyjnych i błyskotliwych wypowiedzi artysty. Dla niektórych skandalicznych i obrazoburczych, ale zarazem inteligentnych i dających sporo do myślenia. A na zarażeniu fanów myśleniem Lennonowi zależało przecież najbardziej.