• Informacje na temat:

  cała prawda o whitney

Artykuły na temat: cała prawda o whitney
 • Górniak: Na dobrej drodze

  Miała pani być polską Whitney Houston. Edyta Górniak: Ciekawe... Ciekawe, dlaczego tak się nie stało... - Nie przyjmując roli, nie mogę dyskutować o tym, czy i dlaczego ta rola się nie(...) historie o Edycie Górniak. Prawda jest dużo prostsza, żeby nie powiedzieć zwyczajna, ale ludzie woleliby być świadkami moich ekstremalnych i ekscentrycznych zachowań. Ludzie lubią historie...

 • Matka Whitney: Chcę skończyć z tymi kłamstwami

  Cissy Houston wyda książkę poświęconą jej zmarłej niedawno córce, Whitney. Planuje zdradzić w niej całą prawdę o ostatnich latach życia gwiazdy.

 • Yaya DaCosta zagra Whitney Houston

  Yaya DaCosta ("Kamerdyner") wcieli się w postać tragicznie zmarłej w 2012 roku Whitney Houston w filmie przygotowywanym dla stacji Lifetime.

 • Angela Bassett nakręci film o Whitney Houston

  Amerykańska aktorka Angela Bassett przyjęła propozycję wyreżyserowania filmu o kulisach burzliwego małżeństwa Whitney Houston i Bobbyego Browna. Nominowana do Oscara gwiazda po raz pierwszy stanie po drugiej stronie kamery.

 • "Bitwa na głosy": Hołd dla zmarłej

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnała się drużyna Natalii Kukulskiej. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu Edyty Górniak, który był hołdem dla zmarłej niedawno Whitney Houston.

 • "Moja płyta jest szczera"

  Monika Brodka jest laureatką trzeciej edycji programu "Idol". Jej debiutancka płyta, zatytułowana po prostu "Album", ukazała się w październiku 2004 roku . Miesiąc wcześniej mogliśmy poznać co prawda sygnowany jej nazwiskiem "Mini-Album", ale zawierał on tylko sześć nagrań z debiutu. Jej muzyka to nowoczesny soul, w którym słychać także elementy folkloru góralskiego. Nic w tym dziwnego - Monika

 • "Charytatywna kopalnia diamentów"

  Akon, naprawdę Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam, to jeden z najpopularniejszych artystów i producentów muzycznych na świecie. Jest wokalistą r'n'b i zarazem raperem. Nagrywa dla swojej własnej wytwórni płytowej i pisze piosenki na albumy 50 Centa, Michaela Jacksona, czy Whitney Houston. Podczas pobytu w Krakowie, gdzie Akon w sierpniu 2007 roku wystąpił na Coke

 • Dionne Warwick ogłosiła bankructwo

  Amerykańska wokalistka Dionne Warwick ogłosiła bankructwo. Jedna z największych gwiazd muzyki soul wszech czasów padła ofiarą nieuczciwego księgowego, który przez lata składał fałszywe zeznania podatkowe w jej imieniu.

 • "Bez muzyki nie ma dla mnie życia"

  Po wydaniu albumu "10", podsumowującego dotychczasową twórczość Piotra Marca, znanego bardziej jako Liroy, pionier hip hopu w Polsce zaoferował swym fanom kolejne i - jak sam zapowiadał - ostatnie w karierze dzieło, zatytułowane "Bestseller". Z tej okazji o pracach nad płytą, wspólnym nagraniu z Lionelem Richie oraz planach na przyszłość, z Liroyem rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Jesteście bardzo odważnym narodem"

  Aż 25 lat - bo tyle mniej więcej trwa jego kariera - czekał Billy Sheehan na wydanie swojej pierwszej płyty solowej, zatytułowanej "Compression". Jeden...

Wideo na temat: cała prawda o whitney
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.