• Informacje na temat:

  cała prawda o witaminach

Artykuły na temat: cała prawda o witaminach
 • Madonna kłamie

  Madonna została złapana na spektakularnym kłamstwie. Królowa muzyki pop utrzymywała dotąd, że swój świetny wygląd zawdzięcza tylko i wyłącznie genom i kosmetykom. Niestety nie jest to prawda.

 • "Na dobre i na złe": Czas ucieka…

  Przed nami 697 odcinek „Na dobre i na złe” i kolejne spotkanie z lekarzami z Leśnej Góry... ...z profesorem Falkowiczem na czele! Co wydarzy się w serialu w najbliższą środę?

 • "Na dobre...": Tajemnica na wagę złota

  Po rozmowie z Wiktorią, Leszek decyduje się okłamać policję - i symuluje problemy z pamięcią. Ale stawia jeden warunek: chce poznać dokładny skład nowego, ulepszonego leku Falkowicza. Czy profesor zdradzi swoją tajemnicę? Zapraszamy na 559. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...

 • "Na dobre i na złe": Cudowne ozdrowienie Falkowicza?

  ​Tuż po skomplikowanej operacji, Falkowicz traci nagle przytomność... Ale gdy dochodzi do siebie, próbuje to zbagatelizować.

 • Spuścił spodnie dla Madonny

  ...zastrzyk, popatrzyła na mnie i powiedziała: niezły tyłek. Był to jeden z najlepszych dni w moim życiu". - zwierzył się Justin. Piosenkarka potwierdziła cała historię z jednym tylko zastrzeżeniem: "Wszystko, co powiedział Justin to prawda, ale nie powiedziałam "gacie w dół!", tylko "opuść spodnie!". Chodzi o ścisłość, gdyż jak wiecie, jestem maniakiem dokładności". Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika...

 • Górniak: Na dobrej drodze

  ...historie o Edycie Górniak. Prawda jest dużo prostsza, żeby nie powiedzieć zwyczajna, ale ludzie woleliby być świadkami moich ekstremalnych i ekscentrycznych zachowań. Ludzie lubią historie...

Wideo na temat: cała prawda o witaminach
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.