• Informacje na temat:

  cała rodzina elżbiety ii

Artykuły na temat: cała rodzina elżbiety ii
 • Te święta dla Królowej Elżbiety były wyjątkowe! To jedli jej goście!

  ...o przesłaniu rasistowskim, czym chciała wyrazić swoje niezadowolenie z obecności narzeczonej Harry’ego. Książę Kentu musiał potem oficjalnie za to przeprosić. Ale cała reszta przebiegła tradycyjnie. Jak co roku rodzina królewska Boże Narodzenie spędziła w pałacu Sandringham w Norfolk. Królowa (jak zawsze) przyjechała z Londynu pociągiem. O 17:00 w wigilię wszyscy byli już w komplecie. Odpoczywali...

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

 • Królowa Elżbieta II: jej rodzina skrywa tajemnicę

  Ten sekret miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Niewygodna prawda o dwóch chorych umysłowo ciotecznych siostrach Elżbiety II (89 l.) skrywana była przez ponad pół wieku.  Dopiero gdy w 1986 roku(...) kuzynkami królowej. Ojcem kobiet był starszy brat Elżbiety Bowes-Lyon - matki królowej Elżbiety II, zwanej królową-matką.  John Herbert Bowes-Lyon i jego żona Fenella mieszkali w zamku Glamis w Szkocji. Tam...

 • To tu powstaje "Klan"

  Serialowy dom na Sadybie to rodzinne gniazdo Lubiczów. Wszyscy się tu spotykają. Niewielu widzów wie jednak, w jak niezwykłym miejscu powstają te sceny.

 • Wojna w rodzinie Grycanów

  ...to, by przez najbliższe lata cała rodzina mogła się spotkać przy świątecznym stole" - dodaje znajomy Grycanów.  Dr Pomponik wysyła na obserwację! Anna Bazia 2/2013(...)". Konflikt pojawił się, gdy Zbigniew przepisał cały rodzinny majątek żonie. Oficjalnym powodem były podobno względy podatkowe, ale mówi się, że nestor uległ namowom Elżbiety, która chciała, by majątek...

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • Sekret Elżbiety wyjdzie na jaw

  Wkrótce poznamy całą prawdę na temat Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska), biologicznej matki Moniki (Anna Mucha).

 • Pożegnano kompozytora Wojciecha Kilara

  Przy dźwiękach jego własnych utworów, żegnano w sobotę Wojciecha Kilara. Pogrzeb kompozytora w Katowicach, miał charakter państwowy; obecni na nim politycy podkreślali w przemówieniach wagę twórczości Kilara dla polskiej kultury i jego przywiązanie do Śląska.

 • Krzysztof Jaroszyński miał groźny wypadek! Elżbieta Zającówna drżała o jego życie

  Krzysztof Jaroszyński (62 l.) rozpędzonym BMW wbił się w naczepę ciężarówki. Jego żona, Elżbieta Zającówna (57 l.), oraz cała rodzina przeżyła chwile grozy i drżała o jego życie.

 • Elżbieta Barszczewska: jej życie było naznaczone skandalami

  Jej przyjściu na świat 29 listopada 1913 r. towarzyszył skandal. Maria Szumska, matka aktorki Elżbiety Barszczewskiej (†73 l.), i jej ojciec, bogaty przemysłowiec Witold Barszczewski, nie mieli bowiem ślubu. Co więcej, mężczyzna był już żonaty z inną kobietą! Rodzina wyparła się zarówno małej Eli, jak i jej mamy.