• Informacje na temat:

  całe szczęście

Artykuły na temat: całe szczęście
 • Cudze szczęście

  .... Synek urodził się jako wcześniak, więc walczył o życie w inkubatorze. Poza tym szczęście z posiadania dziecka tak Damiana oszałamiało, że nie dopuszczał do siebie żadnych wątpliwości, jednak ostatnio _ po powrocie synka do domu coraz częściej zaczyna podejrzewać, że nie jest ojcem Kubusia. Tym bardziej, że Monika zaczęła się bardzo dziwnie zachowywać... Znika z domu na całe godziny, oddaliła się od...

 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.

 • Sylwia Juszczak: Wróciła po szczęście

  ...z mężem w stuletnim domu, po babci. Naprzeciwko - teściowie. Nasz dom był ogromny i zimny. Na początku czułam się depresyjnie, okopałam się na sofie i spędzałam tak całe dnie - wspominała aktorka(...) w życiu. Tu jest moje szczęście - mówi aktorka.

 • "Love": Na ten film czeka całe Cannes

  Kilka dni temu organizatorzy festiwalu filmowego w Cannes ogłosili, że na specjalnym, nocnym pokazie zaprezentowany zostanie długo oczekiwany film Gaspara Noé "Love". Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły owianej tajemnicą produkcji.

 • Małgorzata Pieczyńska szczęście znalazła dopiero w drugim małżeństwie!

  ..., więc tak mieli. I?   Rozwiodłam się po 6 latach. Może niepotrzebny był ten ślub, ale szczęśliwie nie mieliśmy dzieci, nie było więc poważnych konsekwencji na całe życie. Mogliśmy po prostu się rozstać(...) szczęście zostało to przecięte. I w taki sposób, niezamierzony, wybrała pani szczęście? Mój przyjaciel, reżyser Helmut Kajzer, mówił: "Postaraj się z codziennego krojenia chleba uczynić krojenie tortu...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • Artur Barciś: Całe serce dla innych!

  W serialu "Ranczo" Artur Barciś (60 l.) gra mało sympatycznego Czerepacha. Na szczęście nie tylko z tą postacią kojarzy się widzom.

 • Giorgio Armani atakuje Madonnę: Potrafi być trudna

  Słynny projektant Giorgio Armani przerzucił całą winę za upadek Madonny na Brit Awards 2015 na wokalistkę.

 • "Przyjaciółki": Nie ma przepisu na szczęście

  ...całe życie, szukają mężczyzny, który byłby dla nich podporą. No, może poza Patrycją, która od dawna jest w szczęśliwym związku z Michałem. W dzisiejszych czasach jest z tym różnie - kobiety długo(...) własny przepis? - (śmiech) Próbuje pani mnie wkręcić? Nie ma przepisu na szczęście. Rozm. Bożena Chodyniecka...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

Zdjęcia na temat: całe szczęście
Wideo na temat: całe szczęście
 • Roma Gąsiorowska dziękuje Lewandowskiej. To dzięki niej wróciła do formy

  Roma Gąsiorowska do roli w filmie "Całe szczęście" przygotowywała się pod okiem Anki Lewandowskiej. W produkcji zagrała fitneskę Martę, która uwodzi muzyka orkiestry symfonicznej, Roberta - w tej roli Piotr Adamczyk. "Jestem Ani bardzo wdzięczna" - mówi aktorka. "Zrobiłam tutaj kawał dobrej roboty. Ale miałam dosyć dobrą kondycję po dwóch ciążach. Dodatkowo jeszcze przeszłam na dietę. Nie jem

 • "M jak miłość": Ślubny galimatias

  Werner i Anna przygotowują się do ślubu. Oboje są coraz bardziej poirytowani całą sytuacją: Kwiaty nie pasują do wystroju kościoła, Adam gubi obrączki, młodzi mają coraz większe obawy i wątpliwości. Na szczęście para w porę dochodzi do porozumienia. Co to oznacza? Czy widzowie mogą liczyć na wzruszający ślub? A może czeka nas niespodzianka?

 • Madonna spadła ze sceny na gali Brit Awards!!

  Madonna w trakcie występu na gali Brit Awards 2015 zaliczyła bolesny upadek! Na szczęście nic poważnego się nie stało. "Moja piękna peleryna była zawiązana zbyt ciasno! Nic mnie jednak nie powstrzyma. Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Jestem cała" - napisała na Instagramie.

Dyskusje na temat: całe szczęście