• Informacje na temat:

  całe zamieszanie

Artykuły na temat: całe zamieszanie
Zdjęcia na temat: całe zamieszanie
Wideo na temat: całe zamieszanie
 • Maciej Kurzajewski komentuje wpadkę

  Maciej Kurzajewski (42 l.) w programie TVP "Świat się kręci" zachęcał widzów do oglądania programu konkurencji, za co został zawieszony. Jak dzisiaj komentuje całe zamieszanie? (WideoPortal/x-news)

 • Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

  Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo...

 • Paulina Sykut-Jeżyna o porównaniach do Ani Lewandowskiej: Nie konkurujemy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) niedawno założyły identyczne sukienki. Pogodynka postanowiła więc od razu skomentować całe zamieszanie, zapewniając, że nie ma tego Ance za złe! "Lubię Anię Lewandowską i wyglądała pięknie w tej sukni. Nie konkurujemy ze sobą, bardzo się lubimy i szanujemy" - wyznała. (Przeambitni.pl/x-news)

 • Za tych, co na morzu

  Aaron jest rybakiem mieszkającym w niewielkiej osadzie na wybrzeżu Szkocji. Udaje mu się uratować z wypadku na morzu, w którym giną wszyscy pozostali członkowie załogi, w tym jego brat. Mieszkańcy wioski zaczynają obarczać go winą za całe zdarzenie

Dyskusje na temat: całe zamieszanie
 • Re: "Na Wspólnej": Po szalonym wieczorze panieńskim wylądują w... areszcie

  jak sie pozniej okazało to nie zadna mecenas....poprostu zbieznosc nazwisk spowodowała to całe zamieszanie

 • Re: "Na Wspólnej": Pijacki skandal i inne atrakcje na weselu

  nie podobno jednak pewna kurtyzana która po latach "tyraczki"..., jak już sie na coś załapie to i tak wkur... po wszystkim bo nie daje rady dłużej jak 3 minuty stąd całe zamieszanie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie odda Matyldy?

  Sam pomysł, żeby Falko opiekował się dzieckiem podoba mi się. Oboje są świetni. Wystarczyło tylko, żeby Kasia Smuda tuż po wypadku poprosiła Falka o opiekę nad córką i byłoby super! To całe zamieszanie najpierw z ojcostwem Falka, a potem z badaniami, które je wykluczyły to katastrofa. Pewnie, gdy Kasia Smuda dojdzie do zdrowia to znowu zrobią badania i jego ojcostwo się potwierdzi. To dno

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz utraci Matyldę?

  , jest super bohaterem i ratuje ludzi (lekarz?), a nieżyjący mąż mamy, nie był jej ojcem. Więc to całe zamieszanie z testami DNA było bzdurne i niepotrzebne. A może jeszcze jakiś inny mężczyzna ma się

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka trafi na patologię ciąży!

  mu się podobać to całe zamieszanie. A potem... a to już może zdradzę innym razem...

 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród. Jakie porażki taka zawiść.

 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród.

 • Re: Kto ulegnie pokusie i zdecyduje się na z...

  Po co komu takie seriale.. Po co całe to zamieszanie. Przecież to syf totalny. Ani w tym sztuki ani urody..Wartości żadnych poza katolickimi. I koszty produkcji miernoty. I gadacie o tym ipiszecie farmazony że chce się wymiotować!!!

 • Re: Wyleciał z pracy przez jej fochy!

  to nie " marna aktorka " tylko bardzo marni pismacy że piszą takie bzdury ! Gdyby reżyser był "czysty" to by dalej pracował !!! A co do pani Kwiecińskiej to myślę że nigdy nie była fair co do ludzi i to ona robi całe zamieszanie i intrygi !!! Dobrze myslisz Znawca,to bardzo celny i rzeczowy komentarz w tej sprawie.

 • Re: Wyleciał z pracy przez jej fochy!

  to nie " marna aktorka " tylko bardzo marni pismacy że piszą takie bzdury ! Gdyby reżyser był "czysty" to by dalej pracował !!! A co do pani Kwiecińskiej to myślę że nigdy nie była fair co do ludzi i to ona robi całe zamieszanie i intrygi !!!