• Informacje na temat:

  całe zamieszanie

Artykuły na temat: całe zamieszanie
Zdjęcia na temat: całe zamieszanie
Wideo na temat: całe zamieszanie
 • Maciej Kurzajewski komentuje wpadkę

  Maciej Kurzajewski (42 l.) w programie TVP "Świat się kręci" zachęcał widzów do oglądania programu konkurencji, za co został zawieszony. Jak dzisiaj komentuje całe zamieszanie? (WideoPortal/x-news)

 • Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

  Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo...

 • Paulina Sykut-Jeżyna o porównaniach do Ani Lewandowskiej: Nie konkurujemy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) niedawno założyły identyczne sukienki. Pogodynka postanowiła więc od razu skomentować całe zamieszanie, zapewniając, że nie ma tego Ance za złe! "Lubię Anię Lewandowską i wyglądała pięknie w tej sukni. Nie konkurujemy ze sobą, bardzo się lubimy i szanujemy" - wyznała. (Przeambitni.pl/x-news)

 • Za tych, co na morzu

  Aaron jest rybakiem mieszkającym w niewielkiej osadzie na wybrzeżu Szkocji. Udaje mu się uratować z wypadku na morzu, w którym giną wszyscy pozostali członkowie załogi, w tym jego brat. Mieszkańcy wioski zaczynają obarczać go winą za całe zdarzenie

Dyskusje na temat: całe zamieszanie
 • Re: "Na Wspólnej": Po szalonym wieczorze panieńskim wylądują w... areszcie

  jak sie pozniej okazało to nie zadna mecenas....poprostu zbieznosc nazwisk spowodowała to całe zamieszanie

 • Re: "Na Wspólnej": Pijacki skandal i inne atrakcje na weselu

  nie podobno jednak pewna kurtyzana która po latach "tyraczki"..., jak już sie na coś załapie to i tak wkur... po wszystkim bo nie daje rady dłużej jak 3 minuty stąd całe zamieszanie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz utraci Matyldę?

  , jest super bohaterem i ratuje ludzi (lekarz?), a nieżyjący mąż mamy, nie był jej ojcem. Więc to całe zamieszanie z testami DNA było bzdurne i niepotrzebne. A może jeszcze jakiś inny mężczyzna ma się

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka trafi na patologię ciąży!

  mu się podobać to całe zamieszanie. A potem... a to już może zdradzę innym razem...

 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród.

 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród. Jakie porażki taka zawiść.

 • Re: Kto ulegnie pokusie i zdecyduje się na z...

  Po co komu takie seriale.. Po co całe to zamieszanie. Przecież to syf totalny. Ani w tym sztuki ani urody..Wartości żadnych poza katolickimi. I koszty produkcji miernoty. I gadacie o tym ipiszecie farmazony że chce się wymiotować!!!

 • Re: Wyleciał z pracy przez jej fochy!

  to nie " marna aktorka " tylko bardzo marni pismacy że piszą takie bzdury ! Gdyby reżyser był "czysty" to by dalej pracował !!! A co do pani Kwiecińskiej to myślę że nigdy nie była fair co do ludzi i to ona robi całe zamieszanie i intrygi !!! Dobrze myslisz Znawca,to bardzo celny i rzeczowy komentarz w tej sprawie.

 • Re: Wyleciał z pracy przez jej fochy!

  to nie " marna aktorka " tylko bardzo marni pismacy że piszą takie bzdury ! Gdyby reżyser był "czysty" to by dalej pracował !!! A co do pani Kwiecińskiej to myślę że nigdy nie była fair co do ludzi i to ona robi całe zamieszanie i intrygi !!!

 • Re: Boscy wrócą na antenę Dwójki za rok?

  nie wiem o co całe zamieszanie?!!!!! to ma służyć rozrywce, a tu od razu o wzorcach..; filmy kryminalne czy sensacyjne też służą rozrywce ale przecież tam się nawet zabijają!! czy to oznacza, że mamy ich nie oglądać ?? zależy co kto lubi...nie rozumiem też dlaczego tu mowa o wzorcach dla dzieci... bo to nie jest serial dla dzieci.. a my dorośli przecież mamy wychowywać wg własnych wzorców