• Informacje na temat:

  całej polsce

Artykuły na temat: całej polsce
 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig chce grać na całym świecie, ale mieszkać w... Polsce!

  Udział w filmach "Sponsoring" i "Kobieta z piątej dzielnicy", które wyświetlane były w niemal całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, sprawił, że Joanną Kulig zainteresowali się producenci(...) zagranicznych produkcji. Czuję, że moje miejsce jest tu, a czy to się zmieni...? Nie wiem - wyznała. Joanna Kulig uważa, że w Polsce jest mnóstwo aktorek i aktorów, którzy mogliby zawojować cały świat...

 • Lordi przyjedzie do Polski

  1 lutego 2015 roku na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja Lordi, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "Hard Rock Hallelujah".

 • Krzysztof Cugowski świętuje narodziny dziecka. Gratulacje spływają z całej Polski

  Krzysztof Cugowski (68 l.) nie posiada się z radości!

 • Nico & Vinz "Black Star Elephant": Posłuchaj całej płyty!

  Tylko w Interii możecie przedpremierowo posłuchać debiutanckiego albumu norweskiego duetu Nico & Vinz. Płyta zatytułowana "Black Star Elephant" trafi do sprzedaży 6 października.

 • ...gustownego w Polsce.  Niby normalna rzecz, ale wyszło bardzo niezręcznie.  Do tego stopnia, że w ostatnim odcinku Ania na oczach całej Polski oddała mężczyźnie pierścionek. Czytaj dalej na następnej stronie  Po tym, czego doświadczyła w życiu, jest ostrożna.  Mieszkańcy Zalesia pod Skierniewicami uważają, że ich sąsiadka nie powiedziała całej prawdy.  Plotkują, że była w związku z lekarzem...

 • Nickelback w Polsce!

  Grupa Nickelback ogłasza światową trasę koncertową i zapowiada 31 koncertów w całej Europie. Jednym z punktów tournee będzie występ w Polsce. Formacja zagra w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku.

 • Kora: Tym romansem żył cały Kraków. Skończyło się niemal tragedią

  Była najmłodsza z piątki rodzeństwa. Jej ojciec Marcin Ostrowski, jako przedwojenny policjant, nie miał w Polsce Ludowej łatwego życia. Wykonywał nisko płatną urzędniczą pracę, interesował się nim(...) młodzi ludzie spotykali się na Plantach, słuchali muzyki, włóczyli, bywali  w Krzysztoforach u Tadeusza Kantora i w Piwnicy pod Baranami u Piotra Skrzyneckiego. Krążyli po Polsce między środowiskami...

 • Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce (nowa płyta "Hand. Cannot. Erase.")

  W lutym 2015 roku ukaże się nowy solowy album Stevena Wilsona, znanego także z m.in. Porcupine Tree, No-Man i Blackfield. Z nowym materiałem na początku kwietnia zagra dwa koncerty w Polsce.

 • "Komisarz Alex": Rocky się odnalazł! Jest cały i zdrowy!

  Rocky, czyli jeden z trzech odtwórców roli Aleksa w "Komisarzu Aleksie", który we wtorek po południu przepadł bez śladu, wrócił do domu! Najpopularniejszy w Polsce czworonożny aktor jest cały i zdrowy!

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

Zdjęcia na temat: całej polsce
Wideo na temat: całej polsce
 • Nowy Mister Polski jest chorobliwie nieśmiały

  Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę Mistera Polski osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Chłopak jest jednak wyraźnie onieśmielony całym zamieszaniem, jakie towarzyszy mu w ostatnich dniach. Zobaczcie, jak zaprezentował się w śniadaniówce TVN! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Tak Alicja Bachleda-Curuś promuje Polskę w Stanach

  Alicja Bachleda-Curuś była jednym z gości specjalnych Nocy Polskiego Dziedzictwa w NBA. Aktorkę na wydarzenie zaprosił organizator i pomysłodawca całej akcji Marcin Gortat. - Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Jestem szczęśliwa kiedy mogę promować polską kulturę i historię. To jest też bardzo specjalne wydarzenie dla Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, to się im należy. Marcina nie da

 • Jeż Jerzy

  Film "Jeż Jerzy", choć jego akcja rozgrywa się w Polsce, opowiadać będzie o wartościach uniwersalnych i zrozumiałych w całej Europie. Intencją producenta jest, aby "Jeż Jerzy" - wzorem animacji węgierskich ("Dzielnica") i estońskich ("007 Przygód Franka i Wendy") - trafił do międzynarodowej dystrybucji kinowej i do obiegu festiwalowego, przypominając Europie, że Polska ma wielkie tradycje w dziedzinie animacji. "Jeż Jerzy" to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od ponad...

Dyskusje na temat: całej polsce