• Informacje na temat:

  calista flockhart z synem

Artykuły na temat: calista flockhart z synem
 • Harrison Ford wreszcie się oświadczył

  Wygląda na to, że Indiana Jones jest wreszcie gotowy poślubić Ally McBeal. Gwiazdor filmowy Harrison Ford oraz jego wieloletnia partnerka Calista Flockhart ponoć zaręczyli się już w walentynki.

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  Swoje oryginalne imię Calista (najpiękniejsza - w j. greckim) zawdzięcza mamie. Całe dzieciństwo przyszła aktorka spędziła na walizkach z uwagi na charakter pracy jej ojca, Ronalda. Gwiazda przyznaje(...) r.). Jeden z jej występów w teatrze zobaczył David E. Kelley, który akurat kompletował obsadę do nowego projektu. Calista jednak nie była zainteresowana, nawet nie przeczytała scenariusza. Dopiero po naciskach...

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  Melissa Joan Hart, czyli Sabrina Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wieku 4 lat, gdy zagrała w reklamie zabawki do kąpieli dla dzieci. Jako nastolatka wystąpiła w off-broadwayowskim przedstawieniu "Beside Herself", razem z Williamem Hurtem i Calistą Flockhart. Jej filmowym debiutem był "Christmas snow", w którym zagrała jako dziesięciolatka. Później jej kariera nabrała tempa. Pojawiła...

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Calista Flockhart, czyli Ally McBeal Zaczynała jako aktorka teatralna. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie Broadwayu występując w sztukach "Szklana menażeria", "Trzy siostry" czy "The Loop(...) komedii "Klatka dla ptaków". W telewizji Calista Flockhart zadebiutowała właśnie jako Ally McBeal i za swą rolę, już po emisji pierwszego sezonu, otrzymała Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy. Po...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Ford oświadczył się Flockhart

  Wygląda na to, że Indiana Jones jest wreszcie gotowy poślubić Ally McBeal. Gwiazdor filmowy Harrison Ford oraz jego wieloletnia partnerka Calista Flockhart ponoć zaręczyli się już w walentynki.

 • Krucha Calista Flockhart

  Calista Flockhart, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Ally McBeal" , zagra w filmie "Fragile", w którym wcieli się w pielęgniarkę. Rola to pierwsza poważana kreacja aktorki od momentu zakończenia w 2002 roku pracy nad kultowym seriale m o zwariowanej prawniczce. Calista Flockhart ostatnie dwa lata poświęciła swemu synowi Liamowi i swemu życiowemu partnerowi Harrisonowi Fordowi.

 • "Zachwycony" zaręczynami z Flockhart

  Hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford wyznał, że jest zachwycony tym, że zaręczył się ze swoją wieloletnią partnerką Calistą Flockhart.

 • Budowniczy Harrison Ford

  Harrison Ford ( "Co kryje prawda?" , "K-19" ) rozważa przyjęcie roli w amerykańskiej adaptacji brytyjskiego serial u dla dzieci pod tytułem "Bob Budowniczy". Aktor, który przed rozpoczęciem kariery zarabiał na życie stolarką, namawiany jest do wyrażenia zgody na udział w serii przez rodzinę.

Zdjęcia na temat: calista flockhart z synem