• Informacje na temat:

  całkiem ciekawy

Artykuły na temat: całkiem ciekawy
 • Weekend w serialach

  ..." odc.9 Marta rezygnuje z randki z Bartkiem. U Misi zastaje mężczyznę siedzącego przy stoliku z Ewą i całkiem pochłoniętego rozmową. Przyjaciółka tłumaczy się, że informatyk jest zafascynowany Martą...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Wojewódzki na ślubnym kobiercu?

  O nie nie, takiego scenariusza jeszcze nie wymyślono, i raczej jest to coś rodem z science fiction. Kuba Wojewódzki, 44-letni kawaler, nie myśli o swoim ślubie, mimo że swego czasu miał u boku całkiem ciekawy obiekt westchnień - Annę Muchę.

 • Sophie Ellis-Bextor "Wanderlust" (recenzja): Zośka już nie chce tańczyć

  Ciężko orzec, czy to zmęczenie formą, w jakiej nagrywała dotychczas, czy oto szkaradnym fetorem odbija jej się udział w brytolskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Faktem jest, że Zośka odeszła od muzyki tanecznej.

 • "Klan": Kłopoty to jej specjalność

  ...- Na co dzień kojarzona jestem z "Klanem", ludzie przychodzą "na Bognę" do teatru, a... wychodzą zszokowani, że potrafię być całkiem inna - śmieje się Justyna Sieńczyłło. Przed nią kolejne wyzwania - i na scenie, i w serialu.

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • Włodarczyk chce mieć dziecko

  Uważa, że po trzydziestce nadchodzi czas, żeby się ustatkować. Agnieszka Włodarczyk tę magiczną granicę wieku przekroczyła w minionym grudniu, po czym całkiem niedawno ujawniła w wywiadzie, że... dojrzała do tego, by zostać mamą.

 • Kazik całkiem odmienił los

  Tydzień po sklepowym debiucie płyta "Los się musi odmienić" Kazika awansowała z 3. miejsca na sam szczyt listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Przypomnijmy, że już tydzień wcześniej album można było kupić w naszym sklepie MELO.PL . Na najniższe miejsce podium wskoczyła grupa Coldplay z "X & Y" (awans z 20.).

 • Hakiel już nie zarobi

  Hakiel odpada, Dorota się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która w programie zaprezentowała się całkiem nieźle.

 • Niespodzianka: Hakiel odpadł!

  Hakiel odpada, Deląg się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która całkiem nieźle prezentowała się w dotychczasowych odsłonach programu.

Wideo na temat: całkiem ciekawy
 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.

Dyskusje na temat: całkiem ciekawy
 • Re: "M jak miłość": Kto zawinił?

  To całkiem ciekawy wątek!

 • Re: Na dobre i na złe

  To był naprawdę całkiem ciekawy odcinek!

 • Re: ​Wraca "Belle Epoque". Będzie kolejny sezon

  Bardzo ciekawy serial i w końcu po 40 latach nakręcony o początkach XX wieku. Jak poprawią niedociągnięcia, będzie super. Swoja drogą ciągle się zastanawiam, dlaczego na serial niektórzy mówią film? To całkiem inny typ produkcji.

 • Re: "Na dobre i na złe": Krzysztof Kwiatkowski - najbardziej wyluzowany człowiek na ziem

  Lubię tego aktora. Może być całkiem ciekawy wątek z Olą i nie tylko.

 • Re: „Na Wspólnej”: Wyjątkowe historie już wiosną

  Wierzbicka jest spoko i ten lezbowątek całkiem ciekawy, tylko po co szpeci sobie to apetyczne ciałko tymi dziarami? Są jakieś takie przypadkowe, przypominają blizny albo jakieś defekty skórne.

 • Re: Serialowa wiosna

  Serial nie wnosi nic pozytywnego. Wręcz przeciwnie same negatywne sytuacje,. Szkoda, bo kiedyś dawno dawno temu był całkiem inny. Dzisiaj zrobili z tego serialu drugą modę na sukces,tam też każdy z każdym musiał się przespać. Zdecydowanie brak pomysłu na ciekawy wątek.

 • Re: "Na dobre i na złe": Dzień, który wszystko zmieni...

  tego serialu. Szkoda,że całkiem dobrze prowadzony przez dłuższy czas wątek Adama i Wiki też został zepsuty.Czy scenarzyści uważają,że zdrada tylko powoduje uatrakcyjnienie?Nie da się przedstawić udanego związku w ciekawy sposób?Da się,tylko wymaga to większego wysiłku niż rozwalenie pary i dodanie innych partnerów. Tyle,że to jest już nudne!

 • Re: Zuza (Julia Kamińska): Bohaterkę grana p...

  Fabuła toczy się wg. dostępności aktorów na planie. A że grają w stu innych serialach, niektórych sporadycznie oglądamy na ekranie. Szkoda, bo był to całkiem ciekawy serial.

 • Re: "Bodo": Niska oglądalność serialu

  . Jeżeli chodzi o scenografie i kostiumy to jak na pierwszy tego typu serial i polskie realia całkiem ok. Jeżeli dokonujemy jakieś oceny to musimy mieć punkt odniesienia w tej samej kategorii. Serial AZ(...) twórcy BODO dalej pójdą tą drogą i powstanie nowy ciekawy projekt

 • Re: Na dobre i na złe

  ciekawy odcinek ale jak juz monika i mareczek dojechali na przystanek w zlewę deszczową jak scebra co mysleli ze to dima się odnalazł a okazalo sie że to nie on ten chłopak tylko całkiem inny i co kobieta która wezwała karetkę okazała sie pózniej matka tego chłopca znalezionego na przystanku najpierw przewineli na szpital na chwilę by uhhh ewentualnie znowu powrócić do tej scenki z na przystanku