• Informacje na temat:

  całkiem nagie aktorki

Artykuły na temat: całkiem nagie aktorki
 • Aktorce już chyba kończą się pomysły na przyciągnięcie uwagi swoich fanów. Publikuje już całkiem nagie zdjęcia, albo takie, na których ze smakiem pochłania lody. Zdjęcia bez makijażu już nawet nikogo specjalnie nie dziwią, jednak jedno kilka miesięcy temu wywołało przerażenie wśród śledzących jej profil. W marcu aktorka wypoczywała w Alpach, gdzie niestety doznała poparzenia słonecznego, czym nie...

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Figura: Zaskoczyli ją sceną erotyczną

  ...decyzja: gramy scenę erotyczną Zyga-Halinka. Czułam się jak kamikadze. Nie było czasu na wyproszenie ludzi z planu. Trudne, ale przynajmniej zrobione z rozpędu. Gdzie jest granica wstydu dla aktorki? K.F.: - To nawet nie jest granica dla aktorki, ale dla człowieka. Bardzo intymna. W końcu nie chodzi wyłącznie o nagość fizyczną, ale też obnażenie się psychiczne. Zawsze miałam z tym problem...

 • "Seks, miłość i terapia": Potrzebuje pięciu partnerów dziennie

  Jednorazowy seks to za mało - przekonuje Sophie Marceau! Była dziewczyna Bonda powraca na ekrany kin jako nimfomanka, w uwielbianej przez Francuzów komedii "Seks, miłość i terapia". Błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak się (za)kochać w Paryżu trafi do Polski 20 marca. O figlowaniu z panami przebranymi za pluszaki i pięciu partnerach dziennie opowiada nagrodzona Cezarem gwiazda najnowszego filmu reżyserki "Salonu piękności Venus".

 • Szykuje się skandal! Pokaże polskie celebrytki nago! Ma akty Gessler, Kożuchowskiej i Herbuś!

  Piotr Krajewski (45 l.) ma na swoim koncie już kilka skandali. Najnowszy pomysł może jednak przebić wszystko.Projektant postanowił bowiem zorganizować wernisaż, na którym pokaże  polskie gwiazdy całkiem nago.  "12 apostołek polskiego show-biznesu" - tak nazwał zbiór swoich prac. "Malarz i projektant mody namalował nagie polskie aktorki i zamierza pokazać je całemu światu. Wśród bohaterek jego...

 • Gwiazda "Trawki" nago

  Aktorka Mary-Louise Parker podzieliła się swoim przepisem na ciasto wiśniowe z magazynem "Esquire" i w ostrej kuchennej sesji fotograficznej.rozebrała się do bielizny, aby pokazać czytelnikom jak się je piecze.

 • W warszawskim kinie Luna odbyła się premiera najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "33 sceny z życia". Sporo kontrowersji wzbudził Maciej Stuhr, grający męża głównej bohaterki Julii, przechadzający się nago przed kamerą.

 • Nagi instynkt Sharon Stone

  Sharon Stone ( "Kasyno" , "Kobieta-kot" ) ma już dość ciągłego rozpamiętywania słynnej kreacji w przełomowym dla niej filmie "Nagi instynkt" . Powodem jej rozdrażnienia jest rozpatrywanie jej roli tylko w kontekście śmiałych scen erotycznych. Zdaniem gwiazdy, jej aktorstwo w tym obrazie było przecież "całkiem niezłe".

 • Oscary 2014: Elita wśród elit

  Co roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego zaszczytnego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. Za każdym razem wśród nominowanych są zarówno nazwiska dobrze znane, jak i całkiem zaskakujące. Przyjrzyjmy się nominacjom w kategoriach pierwszoplanowych.

 • Scarlett Johansson: Piersi jak marzenie

  21.letnia Scarlett Johansson ( "Między słowami" ), nowa muza Woodego Allena, który zachwycił się nią na tyle, że obsadził ją w filmie "Wszystko gra" , co chwilę staje się obiektem zainteresowania mężczyzn. Jeszcze niedawno została uznana za najlepiej ubraną aktorkę. Teraz okrzykniętą ją właścicielką najpiękniejszych...piersi.

Zdjęcia na temat: całkiem nagie aktorki
Wideo na temat: całkiem nagie aktorki
 • Katarzyna Glinka o nagiej sesji. Dlaczego się na to zdecydowała?

  Dlaczego Katarzyna Glinka (40 l.) wzięła udział w nagiej sesji fotograficznej? - Żeby móc pochwalić się dzieciom i wnukom, że kiedyś się wyglądało całkiem dobrze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka. Chciała tez udowodnić, że nie tylko kobiety, które „są obdarzone pięknymi kształtami i obfitym biustem mogą być sexy”. Czy ktoś ją do tego namówił albo miał obiekcje? - Decyzje zawodowe

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.