• Informacje na temat:

  callum keith rennie

Artykuły na temat: callum keith rennie
 • Seksoholik na uczelni

  Pieniądze się kończą, światowy kryzys dotarł do Kalifornii, a Hank Moody (David Duchovny) ciągle nie może pisać. Co ma robić? Może zostanie nauczycielem?

 • Video, DVD: "Blade: Mroczna Trójca"

  W czwartek, 28 lipca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje horror "Blade: Mroczna Trójca", trzecia część filmowych przygód kultowego bohatera komiksów, w którego po raz trzeci wcielił się Wesley Snipes.

 • Co dalej z Hankiem Moody'm?

  Seks, alkohol, narkotyki i... narastające znużenie takim życiem. W drugiej serii "Californication" Hank Moody zechce z tym wszystkim zerwać. Ale dobre intencje nie wystarczą, bo Kalifornia to kraina pokus.

Zdjęcia na temat: callum keith rennie
Wideo na temat: callum keith rennie
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...