• Informacje na temat:

  calvin harris autor piosenek

Artykuły na temat: calvin harris autor piosenek
 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Dance receptą na kryzys

  Objawienie sceny dance, Calvin Harris, dogryza "nudnej" muzyce indie - uznał, że dla depresyjnych rockowych piosenek nie ma miejsca na listach przebojów w czasie ekonomicznego kryzysu.

 • Gwiazdy u Calvina Harrisa

  Szkocki didżej Calvin Harris pochwalił się listą gwiazd, które zaśpiewają na jego najnowszej płycie. Usłyszymy m.in.: Rihannę, Florence And The Machine i Dizzee Rascala.

 • Calvin Harris zremiksował Florence. Wyszedł przebój!

  Taneczny remiks utworu Florence And The Machine trafił na 1. miejsce oficjalnej brytyjskiej listy przebojów.

 • Rita Ora oskarża Calvina Harrisa

  Brytyjska wokalistka Rita Ora ujawnia, dlaczego nie wystąpiła na tegorocznej gali Teen Choice Awards.

 • Kylie Minogue i wszyscy kochankowie. Sprawdź

  Do sieci trafił już najnowszy utwór Kylie Minogue, zatytułowany "All The Lovers". Jak twierdzi gwiazda, piosenka przyprawią ją o gęsią skórkę.

 • Kylie i wieża z kochanków

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do singla "All The Lovers" australijskiej wokalistki Kylie Minogue. Piosenka zapowiada album "Aphrodite", który ukaże się 5 lipca.

 • DJ Adamus i Ada Szulc: "Muzyka nas nakręca" (wywiad)

  DJ Adamus, rozchwytywany producent muzyki klubowej (m.in. Wet Fingers), autor oprawy muzycznej do licznych programów telewizyjnych ("Kuba Wojewódzki"), i wokalistka Ada Szulc, finalistka programu "X Factor", połączyli swoje siły na potrzeby projektu "1000 miejsc". Efektem jest płyta utrzymana w klimatach chilloutowych.

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Dzieci nie będą oglądały pikantnych klipów?

  Aktywiści zaapelowali do premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona o ograniczenie możliwości oglądania rozerotyzowanych teledysków przez dzieci.

Wideo na temat: calvin harris autor piosenek
 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.