• Informacje na temat:

  calvin klein chłopak

Artykuły na temat: calvin klein chłopak
 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  Choć nie jest to jeszcze oficjalne, włoski magazyn "Vanity Fair" zdradził, co czeka nas w najnowszej edycji słynnego kalendarza Pirelli. Przed obiektywem swojego byłego chłopaka Mario Sorrenti stanęła naga Kate Moss .

 • NASZ PATRONAT: Jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat na dvd

  Supermana "Tajemnicach Smalville". Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej Ian Somerhalder pracował jako model reklamując m.in. kolekcje: Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, Guess i Gucci. Posiadający(...) - skryty, ale niezwykle przystojny Stefan Salvatore (Paul Wesley). Atrakcyjny chłopak z miejsca zwraca na siebie uwagę Eleny. Dziewczyna jest przekonana, że on i Stefan są sobie przeznaczeni. Chłopak...

 • Wampir - nowy idol popkultury

  ...aktorskiej Ian Somerhalder pracował jako model reklamując m.in. kolekcje: Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, Guess i Gucci. Posiadający polskie pochodzenie Paul Wesley (właściwie Paweł Tomasz(...) co ja "Miło pana poznać". Albo jej chłopak "Zaciągnęli mnie tu, nie uważam, żeby to było wielkie wydarzenie", na co ja "Cóż, dzięki, że przyszedłeś, że ich przywiozłeś, to naprawdę miłe". Więc, jak...

 • Drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya", adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James. Widzowie, którzy spodziewają się, że zobaczą w nim całą masę seksu i perwersji, będą zawiedzeni.

 • Wewnętrzne piękno Diane Kruger

  Subtelna, utalentowana i piękna - nic dziwnego, że Calvin Klein zaangażował Diane Kruger do kampanii reklamowej najnowszego zapachu Calvin Klein Beauty, który ukaże się tej jesieni.

 • Sprzeczki w Kornie

  Jonathan Davis, wokalista amerykańskiej grupy Korn, ostro skrytykował swego kolegę z zespołu Davida Silverię, za to, że wystąpił on w reklamie Calvina Kleina. Niedawno podczas koncertów plakaty reklamowe Kleina spalili na scenie członkowie grupy Slipknot.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.