• Informacje na temat:

  calvin klein projektant mody

Artykuły na temat: calvin klein projektant mody
 • Calvin Klein ma dość mody

  Trudno sobie wyobrazić projektanta mody, który byłby przeciwnikiem trendów. W końcu zmienność mody stanowi wodę na jego młyn... Jednak Calvin Klein nie jest ich zwolennikiem. Może sobie na to pozwolić - jest już na emeryturze.

 • 22-latek opowie o romansie z 69-letnim projektantem

  Nick Gruber, były partner słynnego projektanta Calvina Kleina, opowie o ich dwuletnim romansie ze szczegółami w książce, która ukaże się niebawem.

 • Na wybiegach moda na... starość?

  Wśród bardziej awangardowych trendów, które można było zaobserwować podczas tygodni mody w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu czy Mediolanie uwagę przykuł jeden - mało do tej pory pożądany w życiu codziennym - siwe włosy.

 • Ikona mody robi karierę w... telezakupach

  ...własnym nazwiskiem" - mówi Schenkenberg, wyjaśniając jednocześnie powody, dla których zdecydował się zadebiutować jako projektant: "Wielkim przełomem w moim życiu zawodowym była kampania bielizny Calvina(...) marek, jak Calvin Klein, Versace czy Ungaro. Jako aktor wystąpił w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Jest też autorem książki autobiograficznej "New Rules", opowiadającej o jego karierze na...

 • Kate Moss trudna we współpracy

  Kate Moss , najbardziej znana brytyjska modelka, absolutna rekordzistka, jeśli chodzi o okładki prestiżowych magazynów mody i bizneswoman bardzo sprawnie zarządzająca wartością swojego nazwiska - jak każdy w tej branży kiedyś walczyła o uznanie i angaże. Calvin Klein wspomina, że była wtedy "trudna".

 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  ...narzeczony modelki - był przez cały czas obecny podczas sesji. W kalendarzu Pirelli na rok 2012 nie zabraknie też innych gorących nazwisk świata mody - Lary Stone, Milli Jovovich czy Isabeli Fontany. Autor sesji, 40-letni Mario Sorrenti znany jest najlepiej jako twórca czarno-białych zdjęć reklamowych dla marki Calvin Klein. To za ich sprawą swoją międzynarodową karierę zaczęła na początku lat 90. Kate...