• Informacje na temat:

  cameron crowe zdjęcia

Artykuły na temat: cameron crowe zdjęcia
 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • Kurt Cobain i Eddie Vedder tańczą "wolnego"

  W najnowszym filmie dokumentalnym "Pearl Jam Twenty" w reżyserii Camerona Crowe'a znalazły się unikatowe zdjęcia ze słynnymi grunge'owymi wokalistami w roli głównej!

 • " - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Orlando Bloom usidlony?

  Wydaje się, iż aktorka Kirsten Dunst ( "Spider-Man 2" ), która niedawno rozstała się ze swym przyjacielem Jakem Gyllenhaalem ( "Pojutrze" ), znalazła już nowego ukochanego. Jest nim podobno nie kto inny, jak Orlando Bloom, elf Legolas z filmowej ekranizacji trylogii Tolkiena .

 • Nowa rola Toma Cruise'a

  Tom Cruise ( "Oczy szeroko zamknięte" , "Mission: Impossible 2" ) przygotowuje się do zagrania nowej roli. Tym razem słynny aktor wcieli się w Phila Spectora, popularnego producenta muzycznego.

 • Aktorska zmiana u Shyamalana

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Piękny umysł" ), zagra główną rolę żeńską w filmie "The Woods", który nakręci M. Night Shyamalan ( "Znaki" ). Młoda aktorka zastąpi na planie dreszczowca Kirsten Dunst ( "Spider-Man" ), która zainteresowała się innym projektem. Dla Howard "The Woods" będzie kinowym debiutem u innego reżysera niż jej ojciec.

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Międzynarodowa Akademia Prasowa (International Press Academy) przyznaje swoje nagrody - Golden Satellite Awards - już od pięciu lat. We wtorek,19 grudnia, jej przedstawiciele ogłosili listę filmów i ludzi kina nominowanych do tych wyróżnień. Najwięcej nominacji - aż w 10 kategoriach, otrzymał obraz Ridley'a Scotta "Gladiator", na drugim miejscu, z 9 nominacjami znalazł się "Traffic" Stevena Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.

 • Krytycy z Chicago nominują

  , z Russellem Crowem w roli głównej.

 • W Londynie, w niedzielę wieczorem, 25 lutego, wręczono nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), zwane też brytyjskimi Oscarami. Uroczystość w kinie "Odeon", w sercu West Endu, ściągnęła wiele hollywoodzkich gwiazd oraz tłumy gapiów. Aż pięć nagród zdobył "Gladiator" w reżyserii Ridley'a Scotta z Russellem Crowem w roli głównej. "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee dostał cztery

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Dwa filmy - "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee i "Gladiator", zdominowały tegoroczne nominacje do "angielskich Oscarów", nagród BAFTA przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba uzyskały po czternaście nominacji.

Wideo na temat: cameron crowe zdjęcia
 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...

 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.