• Informacje na temat:

  cameron diaz ciaza

Artykuły na temat: cameron diaz ciaza
 • Cameron Diaz: Kobieta wyluzowana

  W komedii "Jak urodzić i nie zwariować" gra prezenterkę telewizyjną, która ma zdanie na każdy temat i biada temu, kto się z nią nie zgadza. Jaka jest Cameron Diaz naprawdę? Okazuje się, że "bardzo wyluzowana i kompletnie bezproblemowa".

 • Cheryl Cole zostanie gwiazdą Hollywood?

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole ma szansę zostać nową gwiazdą Hollywood. Wokalistka otrzymała rolę w filmie "What To Expect When Youre Expecting" u boku takich gwiazd, jak Jennifer Lopez i Cameron Diaz.

 • Najpopularniejsze pary w show-biznesie

  Ostatni raz emocjonowaliśmy się wyborem najpopularniejszej pary gwiazd gdzieś w okolicach 14 lutego. Nadeszły wakacje i czas na uaktualnienia. Magazyn "In Touch" postanowił sprawdzić, który znany związek cieszy się największa popularnością. Wygrał niezawodny Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) ze swą partnerką Katie Holmes ( 28 l., "Batman - Początek" ).

 • Jak urodzić i nie zwariować? Superniania uspokaja.

  Wiele mam wie doskonale, że tytułowe pytanie jest wielce zasadne. Próbuje na nie odpowiedzieć szalona komedia w reż. Kirka Jonesa "Jak urodzić i nie zwariować". Film, zainspirowany bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" (autorstwa Heidi Murkoff), oglądać będziemy na ekranach od 22 czerwca.

 • Britney Spears wyjdzie za mąż?

  Zdaniem bukmacherów, to bardzo możliwe. Co jeszcze ciekawego być może wydarzy się w świecie show-biznesu?

 • Jennifer Lopez w komedii ciążowej

  Od 22 czerwca w kinach oglądać będziemy film "Jak urodzić i nie zwariować" w reż. Kirka Jonesa ("Niania", "Wszyscy mają się dobrze"). To brawurowa komedia, zainspirowana bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" autorstwa Heidi Murkoff.

 • "Jak urodzić i nie zwariować": Koniec rozmów o dzieciach

  "Jak urodzić i nie zwariować" - najnowsza komedia Kirka Jonesa - to luźna adaptacja bestsellerowego poradnika Heidi Murkoff i Sharon Mazel "W oczekiwaniu na dziecko". Reżyser wybrał pięć radykalnie różnych par, by przyjrzeć się, co się stanie, gdy między kobietę a mężczyznę wkroczy wizja macie- i tacierzyństwa.

 • Michael Fassbender: Gra na emocjach

  Targany silnymi emocjami neurastenik to ekranowa specjalność Michaela Fassbendera, o czym świadczą liczne stworzone przezeń kreacje: seksoholik we "Wstydzie", bezwzględny mutant Magneto w "X-Men: Pierwszej klasie", pozbawiony skrupułów plantator w "Zniewolonym"... Aktor zapewnia jednak, że z chwilą, kiedy kamery kończą pracę, on sam wycisza się.

Wideo na temat: cameron diaz ciaza
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...