• Informacje na temat:

  cameron diaz matka

Artykuły na temat: cameron diaz matka
 • Cameron Diaz niebawem ogłosi radosną nowinę?!

  Zagraniczne media znów spekulują na temat rzekomej ciąży Cameron Diaz (43 l.).

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Cameron Diaz chce zrobić przerwę w karierze!

  Dla Cameron Diaz (42 l.) priorytetem jest teraz życie rodzinne!

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • Cameron Diaz chce zostać mamą!

  Cameron Diaz (42 l.) wreszcie poczuła się gotowa, by zostać matką.

 • Cameron Diaz: Indiański ślub

  33-letnia Cameron Diaz, która w Nowy Rok przyjęła oświadczyny swego chłopaka, 24-letniego wokalisty Justina Timberlake'a, postanowiła, że na ślubie wystąpi w... stroju indiańskim. Ukłonem w stronę tradycji ma być jedynie kolor kreacji - nawet mokasyny będą białe.

 • Justin porównuje kobiety do swojej matki

  Justin Timberlake jest przekonany, że jego problemy z płcią przeciwną wynikają z przeświadczenia, iż nigdy nie znajdzie kobiety "tak dobrej, jak jego matka".

 • Timberlake & Diaz: Ślubu nie będzie?

  Wygląda na to, że zaplanowany na święta Bożego Narodzenia ślub popularnego wokalisty, 23-letniego Justina Timberlake'a ze znaną aktorką, 32-letnią Cameron Diaz, nie dojdzie do skutku. A wszystko z powodu mamy piosenkarza, która kategorycznie zabroniła synowi żenić się w tak młodym wieku.

 • "Nie potrzeba więcej dzieci"

  Cameron Diaz twierdzi, że kobiety są często porzucane przez swoich partnerów, gdyż nie chcą mieć dzieci. Sama aktorka nie ma zamiaru poddawać się tego rodzaju presji.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

Wideo na temat: cameron diaz matka
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...