• Informacje na temat:

  cameron diaz modelka

Artykuły na temat: cameron diaz modelka
 • Anja i Sasha: Miłość w Nowym Jorku

  Ona - najsłynniejsza polska modelka. On - serbski model, redaktor naczelny "Magazynu 25". Anja Rubik i Sasha Knezevic spotkali się w Nowym Jorku. PAP Life opowiadają o mieszkaniu obok Cameron Diaz, pracy przy największych sesjach i kłótniach o historię.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Penelope Cruz w ciąży

  ...trafi film wyreżyserowany przez Ridleya Scotta "The Counselor". Hiszpańskie małżeństwo wystąpiło w tym thrillerze obok Brada Pitta i Cameron Diaz.(...) fakt, że również siostra aktorki, Monica Cruz, spodziewa się dzidziusia. By zostać matką, modelka zdecydowała się na metodę in vitro - pod koniec 2011 roku rozstała się ze swoim chłopakiem, Alexem...

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • Justin od dawna był nieszczęśliwy z Biel

  Timberlake i Biel byli parą od 2007 roku. Justin związał się z aktorką krótko po rozstaniu z Cameron Diaz. Jak relacjonują przyjaciele 30-letniego Timberlake'a, uczucie między nim a 29-letnią Biel(...) od dawna krążą w mediach. Według różnych źródeł, wśród kochanek Timberlake'a była m.in. aktorka i modelka Olivia Munn. "Nie mówił jej nic o zdradach, choć wszyscy o nich wiedzą" - dodaje przyjaciel...

 • Cameron Diaz wyda poradnik fitness

  Amerykańska aktorka i była modelka Cameron Diaz dzięki swojej sylwetce wielokrotnie była uznawana za "najlepsze ciało" Hollywood. Gwiazda pracuje właśnie nad poradnikiem fitness, w którym odkryje tajemnice pięknego ciała...

 • Diaz obraża Larę Croft

  Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów poniosły nerwy i nazwała brytyjską modelkę Lucy Clarkson "głupią suką". Powodem wybuchu były wypowiedzi pięknej Brytyjki, jakoby miała romans z Justinem Timberlakiem, chłopakiem Cameron Diaz.

 • Cameron Diaz uzależniona od sportu

  Dla Cameron Diaz bardzo ważne jest utrzymywanie swojego ciała w odpowiedniej kondycji. Aktorka przekonuje, że jest tylko jedna droga - uprawianie sportu. Sama przyznaje, że się już od niego uzależniła.

 • Cameron Diaz forsuje dżunglę

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) być może wystąpi w filmie "X-Girls", przygotowywanym dla wytwórni 20th Century Fox. Oparty na autentycznych wydarzeniach obraz opowie o trzech modelkach "Playboy'a", które zgodziły się na udział w szokującym telewizyjnym reality-show.

 • Diaz u Scorsese

  Amerykańska gwiazda Cameron Diaz prawdopodobnie wystąpi wraz z Leonardo DiCaprio w najnowszej produkcji Martina Scorsese "Gangs of New York". Budżet filmu wynosi 80 mln dolarów, a zdjęcia mają rozpocząć się tego lata w Rzymie.