• Informacje na temat:

  cameron diaz siłownia

Artykuły na temat: cameron diaz siłownia
 • Cameron Diaz po botoksie: Przeraziłam się! Wyglądałam jak monstrum

  Cameron Diaz nie ukrywa, że eksperymenty z poprawianiem urody nie przypadły jej do gustu.

 • Cameron Diaz ucieka z Hollywood

  Gwiazda Hollywood Cameron Diaz postanowiła...uciec z Hollywood. Słynna aktorka nabyła dom położony w dzielnicy Camden w północnym Londynie.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

 • Cameron Diaz uzależniona od sportu

  Dla Cameron Diaz bardzo ważne jest utrzymywanie swojego ciała w odpowiedniej kondycji. Aktorka przekonuje, że jest tylko jedna droga - uprawianie sportu. Sama przyznaje, że się już od niego uzależniła.

 • Uciekła z Hollywood

  Cameron Diaz postanowiła... uciec z Hollywood. Słynna aktorka nabyła dom położony w dzielnicy Camden w północnym Londynie. Diaz ponoć już zaskoczyła swoich nowych sąsiadów tym, że nie zachowuje się jak typowa gwiazda.

 • "Żyjemy jak mnisi"

  Żywa legenda death metalu, pochodząca z Buffalo formacja Cannibal Corpse, w 2002 roku powróciła z płytą zatytułowaną "Gore Obsessed". Niespodzianek na niej nie ma - to wciąż brutalny, piekielnie szybki i ciężki death metal, zagrany na najwyższym światowym poziomie. O nowym producencie, starej, dobrej Metallice, życiu na trasie i imprezie u Cher, z Jackiem Owenem, gitarzystą Cannibal Corpse, rozmawiał Jarosław Szubrycht.

Wideo na temat: cameron diaz siłownia
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...