• Informacje na temat:

  cameron diaz styl

Artykuły na temat: cameron diaz styl
 • Cameron Diaz napisze książkę

  Cameron Diaz chce pomóc swoim młodym fankom w podejmowaniu właściwych wyborów żywieniowych i powstrzymać wszechobecną obsesję bycia chudym. Najprawdopodobniej w przyszłym roku aktorka podpisze umowę wydawniczą.

 • Wielki przekręt Diaz i Firtha

  Rozśmieszanie ludzi to poważna sprawa - przekonują Cameron Diaz i Colin Firth, gwiazdy produkcji "Gambit, czyli jak ograć króla", diabelnie inteligentnej komedii o niezwykłym przekręcie. Aktorzy przyznają jednak, że bawili się świetnie w trakcie kręcenia zdjęć do filmu Michaela Hoffmana.

 • Cameron Diaz na diecie

  Cameron Diaz podjęła decyzję o przejściu na zdrową dietę. Powód? Gwiazda, która nigdy nie kryła swojego zamiłowania do niezdrowych i kalorycznych potraw, przyznała, że ta słabość źle wpływa na jej samopoczucie i kondycję.

 • "Gambit": Slapstick Colina Firtha

  26 grudnia na ekranach naszych kin zadebiutuje komedia "Gambit, czyli jak ograć króla" zrealizowana na podstawie scenariusza braci Coen. Jako pierwsi prezentujemy polski plakat obrazu, w którym główne role grają Colin Firth i Cameron Diaz.

 • "Adwokat": Gwiazdy u Ridleya Scotta

  Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penelope Cruz i Cameron Diaz grają w thrillerze Ridleya Scotta "Adwokat", który w piątek, 15 listopada, wchodzi do kin. Film, ze zdjęciami Dariusza Wolskiego, powstał według scenariusza znanego pisarza amerykańskiego Cormaca McCarthy'ego.

 • Najseksowniejsze nogi Hollywood

  Magazyn "Life & Style" opublikował listę posiadaczy najseksowniejszych nóg w Hollywood. Wygrała bezkonkurencyjna w podobnych konkurencjach Eva Longoria (32 l., "Gotowe na wszystko" ).

 • Mężczyźni chcą być jak Pitt albo Beckham

  Mężczyźni marzą o tym, aby upodobnić się do aktora Brada Pitta (42 l.) albo piłkarza Davida Beckhama (30 l.). Panie identyfikują się z pracującymi matkami - aktorkami Dawn French (49 l.) i Kate Winslet (30 l.) - wynika z przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii ankiety.

 • Święte i grzeszniczki mody

  Amerykański magazyn "US Weekly" ogłosił wyniki zabawy "2004 Fashion Winners & Sinners". "Grzeszniczką mody" została wybrana Britney Spears, której gustu nie podzieliła zdecydowana większość głosujących.

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

 • Piękniejsza? Na pewno mądrzejsza

  Dlaczego Beckhamowie odnieśli tak wielki sukces? Dzięki Victorii! Bo w tym związku "piękniejszą" połówką jest David, a "mądrzejszą" właśnie ona.

Zdjęcia na temat: cameron diaz styl
Wideo na temat: cameron diaz styl
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...