• Informacje na temat:

  cameron diaz święta

Artykuły na temat: cameron diaz święta
 • Cameron Diaz oburzyła się na dziennikarkę!

  Cameron Diaz (41 l.) stanęła w obronie swojej przyjaciółki, Drew Barrymore (39 l.). Ostro odpowiedziała dziennikarce, która wypomniała Drew problemy z używkami.

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • Anja i Sasha: Miłość w Nowym Jorku

  Ona - najsłynniejsza polska modelka. On - serbski model, redaktor naczelny "Magazynu 25". Anja Rubik i Sasha Knezevic spotkali się w Nowym Jorku. PAP Life opowiadają o mieszkaniu obok Cameron Diaz, pracy przy największych sesjach i kłótniach o historię.

 • "Annie": Sierota i milioner

  Czy to możliwe, by polubili się ludzie tak od siebie różni? Pewne jest jedno. Gdy sierotka Annie wpadnie na miliardera Benjamina, życie obojga ulegnie zmianie. Piosenki, łzy i śmiech, czyli idealny przebój na święta.

 • Rozłąka szkodzi związkowi Herbuś?

  ...jednego z najbardziej uznanych hollywoodzkich nauczycieli - Bernarda Hillera (uczył m.in. Cameron Diaz i Michelle Pfeiffer). Edyta tak mu przypadła do gustu, że zaprosił ją na inne swoje kursy. 6 grudnia(...) roku, wróciła dopiero na święta. - Mariusz to rozumie. Wie, że Edi jest młoda i musi zapracować na swoją pozycję w świecie filmu. On kiedyś też walczył o swoją - mówi jej koleżanka. Ukochany Edyty...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Cameron Diaz: Jak 20-latka? Wyglądam lepiej!

  Pełna energii Cameron Diaz kręci film za filmem, urządza mieszkanie i marzy o tym, żeby w święta spadł śnieg!

 • Timberlake i Diaz: To koniec?

  "Między nami koniec" - miał powiedzieć wokalista Justin Timberlake (26 l.) o swoim związku z aktorką Cameron Diaz (35 l.). Czyżby koniec hollywoodzkiego romansu?

 • Timberlake & Diaz: Ślubu nie będzie?

  Wygląda na to, że zaplanowany na święta Bożego Narodzenia ślub popularnego wokalisty, 23-letniego Justina Timberlake'a ze znaną aktorką, 32-letnią Cameron Diaz, nie dojdzie do skutku. A wszystko z powodu mamy piosenkarza, która kategorycznie zabroniła synowi żenić się w tak młodym wieku.

 • Filmowe niespodzianki na święta

  HBO przygotowało premiery filmowe na święta Bożego Narodzenia, a o północy w Sylwestra noworoczną niespodziankę.

Wideo na temat: cameron diaz święta
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.