• Informacje na temat:

  cameron diaz wymiary

Artykuły na temat: cameron diaz wymiary
 • Diaz wygrała proces o zdjęcia

  Amerykański sąd uznał winę fotografa, który szantażował Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" , "Vanilla Sky" ) zdjęciami topless, pochodzącymi z początków kariery aktorki. Jak ustalili prokuratorzy, John Rutter sfałszował podpis kobiety na dokumencie zrzeczenia się praw do zdjęć, a następnie zażądał od niej trzech i pół miliona dolarów.

 • "Shrek": Osioł zobaczy Wawel

  W drugiej części przebojowego "Shreka" ponownie usłyszymy głosy Jerzego Stuhra i Zbigniewa Zamachowskiego . Sympatyczny Osioł, dzięki błyskotliwym dialogom Bartosza Wierzbięty , znowu zaskoczy widzów - na widok pięknego zamku zakrzyknie: "O rany, Wawel!". "Shrek 2" zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 lipca.

 • Shrek podbija serca

  Przebój "Shrek 2" oficjalnie zadebiutuje w polskich kinach 2 lipca, jednak prezentowany jest już polskiej publiczności podczas kilkunastu pokazów przedpremierowych. Reakcje pierwszych widzów są entuzjastyczne.

Wideo na temat: cameron diaz wymiary
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.