• Informacje na temat:

  cameron diaz z chlopakiem

Artykuły na temat: cameron diaz z chlopakiem
 • 41-letnia Cameron Diaz chce mieć dziecko z nowym chłopakiem!

  Cameron Diaz (41 l.) jest zakochana po uszy w Benjim Maddenie (35 l.)! Chciałaby mieć z nim dziecko!

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • Cameron Diaz się zaręczyła?

  Paparazzi wypatrzyli Cameron Diaz w jednej ze znanych restauracji Los Angeles. Nieistotne jest jednak, gdzie gwiazda spożywała posiłek, ale co miała na palcu.

 • Cameron Diaz znów singielką

  Cameron Diaz rozstała się ze swoim chłopakiem - Paulem Sculforem - donoszą brytyjskie media.

 • Cameron wciąż kocha Justina

  Na londyńskiej premierze trzeciej części "Shreka" Cameron Diaz (34 l.) tak gorliwie zapewniała, że między nią a piosenkarzem Justinem Timberlakiem (26 l.) istnieje już tylko przyjaźń, że wszyscy doszli do całkiem przeciwnych wniosków.

 • Cameron Diaz: Seksowna okładka

  Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją nago w filmie "Sekstaśma", na razie zadowolić musimy się okładką najnowszego numeru magazynu "Esquire". 41-letnia Cameron Diaz nie ma powodów, by ukrywać swe wdzięki.

 • Kolejne rozstanie w show-biznesie

  Gwiazda Hollywood Cameron Diaz ponoć rozstała się ze swoim chłopakiem modelem Paulem Sculforem.

 • Cameron Diaz zamieszka z chłopakiem?

  Cameron Diaz, najwyraźniej na przekór plotkom, nie rozstała się z besjbolistą Alexem Rodriguezem. Co więcej, wygląda na to, że para zamierza razem zamieszkać...

 • Penelope Cruz w ciąży

  ...trafi film wyreżyserowany przez Ridleya Scotta "The Counselor". Hiszpańskie małżeństwo wystąpiło w tym thrillerze obok Brada Pitta i Cameron Diaz.

 • Cameron Diaz: Indiański ślub

  33-letnia Cameron Diaz, która w Nowy Rok przyjęła oświadczyny swego chłopaka, 24-letniego wokalisty Justina Timberlake'a, postanowiła, że na ślubie wystąpi w... stroju indiańskim. Ukłonem w stronę tradycji ma być jedynie kolor kreacji - nawet mokasyny będą białe.

Wideo na temat: cameron diaz z chlopakiem
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...