• Informacje na temat:

  cameron diaz zarobki

Artykuły na temat: cameron diaz zarobki
 • Kobiety Brada Pitta zarabiają najwięcej

  ...trzecim z 24 milionami dolarów, a na czwartym - Sarah Jessica Parker (23 milionów dolarów). Pierwszą piątkę zamyka Cameron Diaz z 20 milionami dolarów. Forbes.com rozmawiał z agentami, menadżerami, producentami i prawnikami, aby obliczyć zarobki aktorek. Wzięto też pod uwagę pieniądze zarobione na reklamowaniu perfum i ubrań. "To typowe dla Hollywood, że aktorki zarabiają znacznie mniej niż ich...

 • Diabelskie Aniołki

  Cameron Diaz, Drew Barrymoore i Lucy Liu, które występują w remake'u słynnego amerykańskiego serial u telewizyjnego z lat 70. "Aniołki Charliego", kłócą się nieustannie podczas kręcenia zdjęć. Okazuje się, że hollywoodzkie gwiazdki są zazdrosne dosłownie o wszystko - o swoje kostiumy, kwestie dialogowe, zarobki.

 • Rekordowe gaże Hollywood

  Cameron Diaz ( "Shrek" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Adam Sandler ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" , "Dwóch gniewnych ludzi" ) są najlepiej opłacanymi aktorami Hollywood. Wysokość ich honorariów sprawiła, iż oboje trafili do Księgi Rekordów Guinnessa na rok 2004. W kategorii pań Diaz zdetronizowała tym samym Julię Roberts ( "Erin Brockovich" ).

 • Najpotężniejsze kobiety w rozrywce

  Julia Roberts ( "Erin Brockovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) i Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zostały ogłoszone najlepiej opłacanymi aktorkami zatrudnionymi w Hollywood. Pozycję najbardziej wpływowej kobiety przemysłu rozrywkowego zajęła natomiast Amy Pascal, szefowa studia Columbia. Obie listy zostały sporządzone, jak co roku o tej

 • "Adwokat" na płytach Blu-ray i DVD

  "Adwokat" w reżyserii legendarnego twórcy Ridleya Scotta zadebiutuje 19 marca na płytach Blu-ray i DVD. W filmie możemy oglądać aktorskie popisy takich gwiazdy, jak Michael Fassbender, Brad Pitt, Cameron Diaz, Javier Bardem i Penélope Cruz.

 • "Adwokat": Gwiazdy u Ridleya Scotta

  Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penelope Cruz i Cameron Diaz grają w thrillerze Ridleya Scotta "Adwokat", który w piątek, 15 listopada, wchodzi do kin. Film, ze zdjęciami Dariusza Wolskiego, powstał według scenariusza znanego pisarza amerykańskiego Cormaca McCarthy'ego.

 • Jolie dostanie 20 mln dolarów za występ w "Salt 2"

  20 mln dolarów zażądała Angelina Jolie za występ w drugiej części amerykańskiego thrillera "Salt". Producenci są skłonni hollywoodzkiej gwieździe wypłacić taką gażę. To ona bowiem jest gwarantem sukcesu.

 • Jolie i Aniston zarabiają najwięcej

  Angelina Jolie jest najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood - ubiegły rok przyniósł jej 27 mln dolarów. Zaraz za nią plasuje się była żona jej partnera Brada Pitta, Jennifer Aniston, której konto zasiliło 25 mln dolarów - wynika z wyliczeń magazynu "Forbes".

 • Najbardziej wpływowe osobistości

  Na liście stu najpotężniejszych osobistości show-biznesu, jaką zamieścił amerykański magazyn "Forbes", znaleźli się między innymi Brad Pitt, Johny Depp i David Beckham. Pierwsze miejsce w zestawieniu w tym roku bezapelacyjnie zajęła jednak Oprah Winfrey, gospodyni najpopularniejszego talk-show Ameryki.

 • Kristen Stewart zarabia najwięcej

  Magazyn "Forbes" utworzył listę najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood na jej szczycie umieszczając 21-letnią Kristen Stewart znaną z popularnej sagi filmów "Zmierzch". Gwiazda w ostatnim roku zainkasowała 34,5 mln dolarów.

Wideo na temat: cameron diaz zarobki
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...