• Informacje na temat:

  cameron wyglądała

Artykuły na temat: cameron wyglądała
 • Michael Douglas: Schrzaniłem pierwszą randkę z moją żoną

  Luker, matką jego syna Camerona (38 l.). Kiedy poznał Zeta-Johnes, zakochał się w niej do szaleństwa. Jak sam teraz przyznał, ich początki wcale nie były jednak łatwe. Michael Douglas w programie "Jonathan Ross Show" opowiedział, jak wyglądała ich pierwsza randka. Wyznał, że za bardzo pospieszył się z deklaracjami, przez co zraził do siebie Catherinę. Stwierdził, że po prostu to schrzanił...

 • Jennifer Aniston z nowym partnerem

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, zadebiutowała publicznie u boku swojego nowego partnera, aktora Justina Theroux. Para pojawiła się razem na przyjęciu po gali rozdania nagród MTV Movie Awards.

 • Ich pierwsze ważne role

  Wielu z nas, gdy ogląda pierwsze ważne role hollywoodzkich gwiazd, ma ochotę jęknąć: - Ależ oni się zmienili! Czy tylko z wyglądu? Zobaczmy, jak swoją drogę na szczyt zaczynali ci naprawdę wielcy.

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

 • Bohaterowie "Terminatora"

  Amerykańska premiera filmu "Terminator 3: Bunt maszyn" zbliża się wielkimi krokami, a jego twórcy zostali wreszcie zwolnieni z obowiązku zachowania powściągliwości w wywiadach udzielanych na temat dzieła. Reżyser Jonathan Mostow ( "U-571" ) tłumaczył m.in., dlaczego w trzecim obrazie cyklu nie pojawili się Edward Furlong i Linda Hamilton. Wyjaśnił także przyczyny zatrudnienia Nicka Stahla ( "Człowiek bez twarzy" , "Grzeczny świat" ) i Claire Danes ( "Romeo i Julia" , "Godziny" ).

Wideo na temat: cameron wyglądała
 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....

 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

Dyskusje na temat: cameron wyglądała