• Informacje na temat:

  camp star

Artykuły na temat: camp star
 • Van Halen: Wokalista z reality show?

  Niewykluczone, że w kolejnej edycji reality show "Rock Star" zobaczyć będzie można kandydatów na wokalistów rockowej grupy Van Halen. Ostatnio cały czas pojawiają się różne plotki na temat ekipy braci Van Halen, nie wyłączając powrotu pierwszego wokalisty Davida Lee Rotha.

 • Nowe projekty Kristen Stewart

  Kristen Stewart (saga "Zmierzch", "W drodze", "Królewna Śnieżka i Łowca") nie zamierza odpoczywać i planuje pracować przez całe lato. Najpierw uda się do Guantanamo, a później do Szwajcarii, aby zagrać w dwóch nowych produkcjach.

 • Zainspirowani Tupakiem

  19 września 2005 roku na półkach sklepowych pojawi się po raz kolejny album zainspirowany twórczością poetycką zmarłego Tupaca Shakura. Płyta nosi tytuł "The Rose, Vol. 2 - Music Inspired By Tupac's Poetry".

 • Mamma Mia! ABBA powraca

  "Viva La Vida Or Death And All His Friends" zespołu Coldplay wciąż najlepiej sprzedającym się albumem na świecie. Na uwagę zasługuje debiut ścieżki dźwiękowej musicalu "Mamma Mia!". Płyta z nowymi wersjami piosenek zespołu ABBA jest nowością na 5. miejscu.

 • Zabronić mu śpiewać?!

  W kinach musical "Mamma Mia!". Krytycy Chwalą Meryl Streep, dostaje się za to Pierce'owi Brosnanowi. Ta pierwsza - "ma wreszcie okazję zaszaleć jak nastolatka i naprawdę sobie pośpiewać". Ten drugi - "jako agent 007 licencję na zabijanie, ale pozwolenia na śpiew nie powinien otrzymać nigdy". Brosnan dostał jako agent 007 licencję na zabijanie, ale pozwolenia na śpiew nie powinien otrzymać nigdy -

 • "Umrzeć z uśmiechem na twarzy"

  Kiedyś dziennikarze bali się z nim rozmawiać. Nie bez powodu. Glen Benton, główna postać deathmetalowej legendy, grupy Deicide, był arogancki, nieuprzejmy, mało rozmowny, a konwersację kończył czasami w sposób bardzo nieoczekiwany. Kilka lat temu coś się zmieniło. Dlaczego? Może spowodowały to narodziny syna, a może Glen po prostu zrozumiał, że tą ścieżką daleko nie zajdzie? Lider Deicide stał się bardziej przystępny, a rozmowy z nim zyskały dzięki temu. Pod koniec listopada 2002 roku zespół...