• Informacje na temat:

  campbell scott reżyser

Artykuły na temat: campbell scott reżyser
 • Campbell Scott: Aktor reżyseruje

  Amerykański aktor Campbell Scott, najbardziej znany z roli w dramacie Bernardo Bertolucciego "Pod osłoną nieba", od kilku lat próbuje swych sił także jako reżyser filmowy. Już 26 sierpnia w Taos, w Nowym Meksyku, rozpoczną się zdjęcia do obrazu "Off the Map", którego reżyserii podjął się Scott. Według magazynu The Hollywood Reporter , główne role zagrają Joan Allen ( "Ukryta prawda" ) i J.K

 • Dougray Scott i syreny

  Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" , "Enigma" , "Gra Ripley'a" ) dołączy do Jessiki Lange ( "Duża ryba" ), Neve Campbell ( "The Company" ) i Evan Rachel Wood ( "Zaginione" ) na planie filmu "The Mermaids Singing". Obraz powstaje w firmach New Films International, E3 Entertainment i Samuelson Productions.

 • Scott i Darabont: Nowe wersje klasyków

  Reżyser Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" ) wyprodukuje dla kanału Sci Fi czterogodzinny remake thrillera z 1971 roku "Przekleństwo Andromedy", podczas gdy Frank Darabont ( "Zielona mila" ) będzie pracował nad przeróbką filmu "Coś" z 1982 roku.

 • Komedia o fanach AC/DC

  "Thunderstruck" to tytuł australijskiej komedii w reżyserii Darrena Ashtona o piątce fanów grupy AC/DC. 10 listopada film ukaże się na płycie DVD. Wśród dodatków są m.in. oryginalna ścieżka dźwiękowa, komentarze reżysera i producenta, niewykorzystane sceny i zwiastun.

 • Nowe gwiazdy w nowym "Krzyku"

  Już od 15 kwietnia oglądać będziemy w kinach najnowszą odsłonę słynnego "Krzyku" Wesa Cravena. Zgodnie z tradycją, obok aktorów związanych z serią od początku, w "Krzyku 4" pojawią się gwiazdy w rolach epizodycznych.

 • Jolie na podstawie serialu?

  Scenarzysta Christopher McQuarrie ("Podejrzani", 'Walkiria") pracuje nad filmową wersją brytyjskiego serialu "Unforgiven" (2009), w której główną rolę zagrać ma Angelina Jolie - poinformował serwis Deadline.

 • Najlepsi w 2002 roku: Nagrody krytyków

  Przedstawiciele Stowarzyszenie Krytyków Amerykańskich (National Board of Review of Motion Pictures) poinformowali w środę, 5 grudnia, iż zdaniem członków szacownego gremium najlepszym filmem mijającego roku był dramat "The Hours" Stephena Daldry'ego w gwiazdorskiej obsadzie - na planie adaptacji nagrodzonej Nagrodą Pulitzera słynnej powieści Michaela Cunninghama spotkały się Meryl Streep, Nicole Kidman i Julianne Moore.

 • Polak u boku amerykańskiej gwiazdy

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Closer to the Moon", w którym jedną z ról, obok nominowanej do Oscara Amerykanki Very Farmigi, zagrał polski 14-latek Marcin Walewski.

 • Najlepsze kinowe uczty!

  Oscar Wilde mawiał, że po dobrym obiedzie nie ma się pretensji do nikogo - nawet do własnej rodziny. Nie inaczej rzecz się ma z dobrym filmem, zwłaszcza, gdy jego tematem jest właśnie jedzenie. Takich opowieści w światowej kinematografii nie brakuje. Przyjrzyjmy się zatem najlepszym ucztom w historii kina

Wideo na temat: campbell scott reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...