• Informacje na temat:

  cancun meksyk

Artykuły na temat: cancun meksyk
 • Alicja Bachleda-Curuś udaje się w sentymentalną podróż do Meksyku!

  Wiele razy opowiadała o Meksyku. I zawsze z wielką radością wraca do tego kraju. Dla aktorki  nie kojarzy się on jedynie z wypoczynkiem. Nie interesują ją bowiem nastawione na masową turystykę kurorty. Dla Ali prawdziwy Meksyk zaczyna się w Tampico, gdzie przyszła na świat. Jej tata Tadeusz Bachleda-Curuś, z wykształcenia geolog, przez 6 lat wykładał na jednej z tamtejszych uczelni. Aktorka...

 • Gosia Andrzejewicz w Meksyku

  24-letnia piosenkarka wróciła z wyprawy do Meksyku. Do słonecznego Cancun zaprosił ją zafascynowany jej urodą i talentem arabski miliarder Farouk Shami.

 • Wokalista Radiohead potrzebuje 2000 ochotników

  Thom Yorke z zespołu Radiohead poprosił fanów o pomoc w stworzeniu żywej rzeźby Kanuta, średniowiecznego przywódcy Wikingów. Wizerunek skandynawskiego wojownika ma być widziany z kosmosu.

 • Chris Martin, wokalista zespołu Coldplay, postanowił na własnej skórze przekonać się, jak ciężka jest praca rolników z ubogich krajów. W tym celu udał się do Meksyku, gdzie chwycił za pług i usiłował własnoręcznie zaorać kawałek pola. Muzyk od dłuższego czasu zaangażowany jest w kampanię "Make Trade Fair" ("Uczyń handel sprawiedliwym").

 • Arabski miliarder porwie Gosię?

  Wdziękami Gosi Andrzejewicz (24 l.) zachwycił się arabski miliarder Farouk Shami. A ona na jego zaproszenie wybrała się do bajecznej posiadłości bogacza w Meksyku.

Wideo na temat: cancun meksyk
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Likwidator

  W "The Last Stand" Arnold Schwarzenegger wciela się w szeryfa Owensa, który porzucił służbę w policji w Las Vegas na rzecz sennego miasteczka Sommerton Junction po nieudanej operacji, w wyniku której jego partner został kaleką. Tymczasem w jego stronę zmierza szef kartelu narkotykowego, który uciekł z konwoju więźniów FBI i teraz swym niesamowicie szybkim samochodem, wraz z członkami swojego gangu i zakładnikiem chce przekroczyć granicę z Meksykiem. Jedyną przeszkodą na jego drodze jest...