• Informacje na temat:

  candace parker

Artykuły na temat: candace parker
 • "Seks w wielkim mieście" kończy 20 lat!

  Kultowy serial stworzony przez Darrena Stara na podstawie książek Candace Bushnell ma już 20 lat. Tak, to już dwadzieścia lat, od kiedy HBO wyemitowało w USA pierwszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Było to dokładnie 6 czerwca 1998 roku.

 • Wraca "Seks w wielkim mieście"

  Sarah Jessica Parker na łamach magazynu "Parade" potwierdziła, że pojawi się kolejna część "Seksu w wielkim mieście". Na razie nie wiadomo jednak czy nakręcone zostaną dalsze odcinki serialu, czy może kontynuacja jego kinowej wersji.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  Mimo że nie jest pięknością, Sarze Jessice Parker udało się wywalczyć drogę na szczyt. Stała się gwiazdą i ikoną mody. Niedawno, 25 marca, obchodziła 46. urodziny.

 • "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  Gwiazda serialu "Plotkara" Blake Lively nie zastąpi słynnej Sarah Jessiki Parker w prequelu "Seksu w wielkim mieście". Krążące w mediach spekulacje na ten temat zdementowała ostatecznie rzeczniczka młodej aktorki.

 • "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  Gwiazda serialu "Plotkara" Blake Lively nie zastąpi słynnej Sarah Jessiki Parker w prequelu "Seksu w wielkim mieście". Krążące w mediach spekulacje na ten temat zdementowała ostatecznie rzeczniczka młodej aktorki.

 • Zagra młodą Carrie Bradshaw

  Wiadomo już kto zagra młodą Carrie Bradshaw - postać znaną z "Seksu w wielkim mieście". Już niedługo widzowie znowu będą mogli śledzić jej perypetie. Serial "The Carrie Diaries" pokaże jej losy jako nastolatki, a główną rolę zagra AnnaSophia Robb.

 • "Seks w wielkim mieście" dla nastolatek

  ..."Dzienniki Carrie" to opowieść o młodzieńczych latach wielbicielki szpilek od Manolo Blahnika i znawczyni relacji damsko-męskich Carrie Bradshaw. Oparta jest na książce Candace Bushnell pod tym samym(...)") znakomicie odtworzyła manieryzmy Sarah Jessiki Parker, grającą dorosłą Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście", bez popadania w przesadne naśladownictwo. Młoda aktorka aby dostać rolę musiała...

 • Kto zagra młodą Carrie Bradhsaw?

  Telewidzowie znowu będą mogli śledzić perypetie Carrie Bradshaw, głównej bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Na pewno zaskoczy inny wizerunek Carrie, ponieważ nowy serial "The Carrie Diaries" przedstawi ją jako nastolatkę. Tylko kto zagra tę kultową postać?

 • "Seks w wielkim mieście": Co dalej?

  ...zabawa zaczęła się jednak dużo wcześniej, od felietonów i książki Candace Bushnell. Autorka przyznaje: - Mam lekkie pióro i talent do pozyskiwania sobie sympatii, "Seks" nigdy jednak nie byłby tak popularny, gdyby nie one - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall. Co dzisiaj u nich słychać? Czy popadły w zapomnienie? Sarah Jessica Parker, czyli Carrie (pamiętacie, jak...

 • Premiera prequelu "Seksu w wielkim mieście"

  Serial "Dzienniki Carrie", będący prequelem przebojowego "Seksu w wielkim mieście" zadebiutował 14 stycznia w amerykańskiej telewizji. W rolę nastoletniej Carrie Bradshaw wcieliła się 19-letnia AnnaSophia Robb.