• Informacje na temat:

  candy girl sara may

Artykuły na temat: candy girl sara may
 • Sara May zaatakowana na imprezie

  Lepszego scenariusza Sara May chyba nie mogła sobie wymarzyć. Na jednej z warszawskich imprez DJ Adamus oblał ją szampanem, bo obraziła na blogu jego dziewczynę.

 • Sara May oblana drinkiem

  DJ Adamus nie wytrzymał i postanowił "pomścić" swoją dziewczynę występującą jako Candy Girl.

 • Sara May złożyła pozew

  Sara May oskarża Adama Jaworskiego (DJ Adamusa) o "naruszenie nietykalności cielesnej".

 • "Ja jeszcze swoje pokażę"

  Pamiętacie "aferę drinkową" między śpiewającą blogerką Sarą May a DJ Adamusem? Poszło o komentarze tej pierwszej na temat innej wokalistki Candy Girl, prywatnie partnerki DJ-a. - Nie znam się z tą osobą - mówi nam o Sarze Candy Girl.

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!

Wideo na temat: candy girl sara may
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.