• Informacje na temat:

  candy girls

Artykuły na temat: candy girls
 • Złe dziewczynki nie płaczą!

  W piątek, 21 listopada do sklepów trafiła dwupłytowa kompilacja "Bad Girls Don't Cry".

 • W sobotę, 19 maja, Melanie C gościnnie wystąpiła w programie "Jak ONI śpiewają". Tymczasem na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć najnowszy teledysk byłej Spice Girls nakręcony do piosenki "I Want Candy".

 • Dublet Tony'ego Christie

  "(Is This The Way To) Amarillo" drugi tydzień z rzędu pozostaje numerem jeden na brytyjskiej liście przebojów. Tony Christie ma także inny powód do dumy - kompilacja jego największych przebojów dotarła na szczyt najpopularniejszych płyt na Wyspach.

 • Nowe przeboje u Brytyjczyków

  Spore przetasowania nastąpiły na liście najpopularniejszych utworów oraz w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na terenie Wielkiej Brytanii.

 • Najgorsze duety wszech czasów

  Kto znalazł się na szczycie listy najgorszych duetów w historii muzyki?

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

Wideo na temat: candy girls
 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.