• Informacje na temat:

  cannes pujszo

Artykuły na temat: cannes pujszo
 • Mariusz Pujszo wygrał w sądzie z Zulą W.!

  Warszawski sąd nie dał wiary słowom modelki znanej z programu "Top Model" Zuly W. (22 l.) i oczyścił reżysera Mariusza Pujszo (57 l.) z zarzutów.

 • Pujszo zastąpił Saletę

  Jest szansa, że nie zobaczymy już więcej w polskim kinie kiczowatych projektów. Ich twórca, reżyser Mariusz Pujszo przenosi się bowiem do mediów drukowanych. Właśnie awansował na stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika "Gentleman", zastępując Przemysława Saletę.

 • ..."Bardzo mi zaszkodziło to, co powiedziała Zula W. Będę walczył o swoje prawa do końca" - zapowiada Mariusz Pujszo.

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Seksafera: Pujszo pozywa Zulę Walkowiak za "alfonsa"

  Mariusz Pujszo (55 l.) chce dowieść, że oskarżenia Zuly Walkowiak (21 l.) są bezpodstawne...

 • Polska Noc w Cannes

  "Luksus i piękno" - tak zatytułowana jest impreza promująca Polskę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Już 18 maja na plaży Hotelu Carlton ponad 800 gości będzie podziwiało m.in. pokaz kolekcji Teresy Rosati.

 • Zula W., była uczestniczka telewizyjnego show "Top model", została aresztowana. W zatrzymaniu uczestniczył prywatny detektyw Arkadiusz Andała, którego mocodawcami są Mariusz Pujszo i producent filmowy Jacek Samojłowicz.

 • Szpiedzy tacy jak my

  Tylko cztery premiery kinowe kończą w tym tygodniu filmowe wakacje. Zarówno bohater "Pamięci absolutnej", jak i tytułowy protagonista polskiej komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości" będą zmuszeni do połapania się w szpiegowskiej intrydze. Kto woli obyczajowe obrazki - powinien wybrać hit amerykańskiego kina niezależnego "Siostra twojej siostry".

 • Seksafera: Zula Walkowiak poszukiwana przez policję!

  Była uczestniczka telewizyjnego show "Top model. Zostań modelką" rok temu nazwała Mariusza Pujszo "alfonsem" po tym, jak wraz z innymi modelkami została zaproszona przez reżysera do Cannes. Tam miała(...) dużo haków na Pana Pujszo". "Ci Panowie w branży medialnej nie są nikim innym jak niespełnionymi Alfonsami" - grzmiała. Pujszo bronił się, że modelka na festiwalu zachowywała się wulgarnie, kradła...

 • Karolina Gruszka: Aktorka z powołaniem

  Mówi się, że niezbyt chętnie udziela wywiadów, nie wystąpiła też do tej pory w żadnej telenoweli. Karoliny Gruszki, laureatki nagrody aktorskiej na festiwalu w Gdynii, za rolę w filmie Izabeli Cywińskiej "Kochankowie z Marony", nie mogliśmy jeszcze obejrzeć w kinach w tej kreacji. Aktorka wystąpiła ostatnio w niezobowiązującej komedyjce "Francuski numer" i w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" .

Zdjęcia na temat: cannes pujszo