• Informacje na temat:

  cannes skandal

Artykuły na temat: cannes skandal
 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  Wielkie święto kina i jeszcze większe targowisko próżności. Tak postrzegany jest od lat Festiwal Filmów w Cannes. Czy słusznie?

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Elijah Wood szokuje: W Hollywood są pedofile!

  Gwiazdor trylogii filmowej "Władca pierścieni" wywołał skandal w Hollywood.

 • "LOVE" w kinach od 28 sierpnia

  Jedno z największych skandali tegorocznego festiwlau w Cannes - quasipornograficzne "LOVE" w reżyserii Gaspara Noe - oglądać będzie można na specjalnych, przedpremierowych pokazach od 28 sierpnia - poinformował dystrybutor Gutek Film.

 • Dramat Claudii Schiffer

  Kiedy ostatnio pojawiła się w Cannes, wszyscy zauważyli, że 40-letnia modelka wygląda jak cień dawnej siebie. - Sama skóra i kości - komentowała prasa.

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

 • Halina Kowalska: Dlaczego straciła szansę na dziecko?

  ...jakimś czasie pojawiła się szansa na zajęcie mieszkania służbowego przy Teatrze Wielkim w Łodzi, niespodziewanie w środowisku aktorskim wybuchł z tego powodu skandal. Okazało się, że lokum wcześniej(...) - podkreśla. W połowie lat 70.Kowalska była już wielką gwiazdą, a dzięki roli namiętnej służącej w "Sanatorium Pod Klepsydrą" została zaproszona na festiwal filmowy w Cannes. Jednak czuła się tam...

 • Burza wokół filmu o Piusie XII

  Kontrowersje, krytykę ze strony Watykanu i protest środowisk żydowskich wywołał zaprezentowany w poniedziałek, 2 marca, w Rzymie film fabularny o Piusie XII. Przedstawiono go - jak podkreślają media - jako "Schindlera z Watykanu", który uratował w czasie wojny 800 tys. Żydów. W filmie występuje m.in. Christopher Lambert.

 • "Nie igraj z aniołem": Nieprzewidywalna Nailea Norvind

  ...się z matką, sama również ma na swoim koncie kilka skandali. W 2010 roku plotkarskie portale opublikowały jej nagie zdjęcia, które wysyłała swojemu ówczesnemu partnerowi. Podejrzewano ją wtedy także(...) kilogramów. W 2015 roku, podczas festiwalu w Cannes, gdzie prezentowany był film z jej udziałem, Nailea przykuła uwagę fotografów, zakładając przezroczystą sukienkę, spod której widać było wyraźnie...

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...