• Informacje na temat:

  capitol

Artykuły na temat: capitol
 • ​Serialowcy na 5. urodzinach Teatru Capitol

  Uroczystą premierą "Śmiertelnie poważnego uczucia" uczcił swoje 5-lecie warszawski Teatr Capitol, na scenie którego występują najpopularniejsze polskie gwiazdy. W najnowszym spektaklu Capitolu pierwsze skrzypce grają Daria Widawska i Piotr Grabowski, czyli Dorota z "Prawa Agaty" i Konrad z "Ciszy nad rozlewiskiem".

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Capitol Offense

  Młoda komandor porucznik zostaje znaleziona martwa. Kobieta została zastrzelona. Podejrzenia padają na znanego senatora z USA. Okazuje się, że owy senator...

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • "Barwy szczęścia": Anna Gornostaj założyła teatr ze strachu przed... bezrobociem

  Anna Gornostaj, czyli Róża Cieślak z "Barw szczęścia", w niemal każdym wywiadzie powtarza, że nie wyobraża sobie życia bez teatru. - Scena to mój świat, moja wielka miłość - mówi. Dziesięć lat temu aktorka postanowiła powołać do życia własny teatr. Żartuje, że założyła Capitol, bo miała dość... bezrobocia.

 • Cezary Żak reżyserem: Twórczo i ostro

  Cezary Żak reżyseruje i występuje w jednej z głównych ról w spektaklu "Złodziej", którego premiera odbędzie się dziś w Teatrze Capitol w Warszawie. W głównych rolach występują ponadto Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski oraz Leszek Lichota. Cezary Żak przyznaje, że praca w podwójnej roli była największym wyzwaniem w jego karierze. - Na scenie było bardzo twórczo, ale i ostro - mówi.

 • Alan Andersz znowu będzie aktorem?! Zarobi 15 tys. złotych w miesiąc?!

  Alan Andersz (27 l.) wraca do aktorstwa! Już niedługo będzie można go podziwiać na deskach warszawskiego teatru Capitol!

 • Airbourne powraca do Polski

  Na początku czerwca na trzy koncerty do Polski przyjedzie australijska grupa Airbourne.

 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  Wszystko wskazuje na to, że Joanna Brodzik, czyli Anka z "Nie rób scen", po bardzo pracowitym roku, będzie miała teraz dużo wolnego czasu. Serial z jej udziałem nie będzie kontynuowany, a spektakl "Di, Viv i Rose", w którym gra, schodzi z afisza Teatru Capitol!

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

Zdjęcia na temat: capitol
Wideo na temat: capitol
 • Marta Wierzbicka dumna. Polonia w Chicago jest nią zachwycona!

  Wraz z ekipą Teatru Capitol Marta Wierzbicka gościła w Chicago i Nowym Jorku. Aktorka "Na Wspólnej" nie ukrywa, że obawiała się występu przed Polonią. Spektakl „Dajcie mi tenora” okazał się jednak sukcesem, a widzowie domagali się kolejnych gościnnych występów. - Było wspaniale, byli zachwyceni i po spektaklu przychodzili, mówiąc: „Dlaczego tak rzadko do nas przyjeżdżacie, bo my tutaj czekamy

 • Joanna Kurowska zniesmaczona seksem swingersów! "Szok"

  Joanna Kurowska występuje obecnie w warszawskim Teatrze Capitol w sztuce o swingersach pt. „Lunch o północy”. Jak zdradza, dobrze zna zjawisko swingers night, czyli wieczorków podczas których osoby uprawiają seks z przypadkowymi gośćmi. Prywatnie aktorka nie popiera tego typu rozrywek. Dlaczego? - Kiedy nagrywałam program w TVN, spotkałam się ze swingersami. Oni mówią o seksie, jakby mówili o tym

Dyskusje na temat: capitol
 • Re: "Ranczo": Metamorfoza Violi Arlak

  Pani Arleta gra w teatrze Capitol. Jest świetna.

 • Re: Anna Guzik wróciła na plan "Na Wspólnej"

  Teraz to wygląda jak dziewczyneczka około 23 lat. Nic dodać nic ująć. Widziałam ją przed porodem w Capitol. Super laska. Nie jak być szczupłym

 • Re: Pierwszy klaps na planie "Blondynki"

  Już w niedzielę można zobaczyć Joannę Moro w świetnej komedii w Teatrze Capitol "Przekręt (nie)doskonały"

 • Re: Pierwsza sesja... bez ubrania!

  Nie jest to żadnen lans, chęć treklamy, zarobienia pieniędzy, bo kieposko stoi finansowo, czy zaistnienia w mediach. Kamińska tego nie potrzebuje, bo nie narzeka na brak propozycji zawodowych, bo gra w dwóch warszawskich teatrach "Capitol" i "Komedia", współtworzy scenariusze a kilka ostatnich dni spędziła na planie serialu "Na dobre i na złe". Za sobą ma też role w kilku filmach fabularnych. To

 • Re: Serial „Na Wspólnej" TVN emituje...

  Moda na sukces (ang. The Bold and the Beautiful, w skrócie B&B, dosł. Śmiali i piękni) – amerykańska opera mydlana, stworzona przez Lee Phillip Bell i Williama Josepha Bella. Zadebiutowała w CBS 23 marca 1987 roku, zastępując serial Capitol. Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce.W sumie wyszło na dzień dzisiejszy 6440 odcinków.