• Informacje na temat:

  carey mulligan aktorka

Artykuły na temat: carey mulligan aktorka
 • Nikt nie rozpoznaje jej na ulicy

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan jest jedną z niewielu gwiazd, którym na co dzień udaje się zachować anonimowość. Pomimo nominacji do Oscara na swoim koncie, aktorka twierdzi, że nie zdarzyło jej się dotąd, by ktoś rozpoznał ją ulicy.

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Millepied, Amber Tamblyn ("Dr House", "Joan z Arkadii") i jej mąż aktor David Cross oraz aktorka Carey Mulligan ("Samotnia", "The Amazing Mrs Pritchard" ) i muzyk Marcus Mumford. ekl/ zig/

 • Carey Mulligan - narodziny gwiazdy

  Carey Mulligan jest jednym z największych aktorskich odkryć ostatnich miesięcy. Wszystko za sprawą rewelacyjnej roli w filmie "Była sobie dziewczyna" Lone Scherfig, która przyniosła jej nominacje do Złotego Globu i Oscara.

 • Carey Mulligan u braci Coen

  Carey Mulligan ("Drive") wystąpi u boku Oscara Isaaca w najnowszym filmie braci Coen "Inside Llewyn Davis".

 • Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Wstyd") jest główną kandydatką do zagrania Hilary Clinton w filmie biograficznym "Rodham".

 • Carey Mulligan w "My Fair Lady"?

  Wciąż nie wiemy czy Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna") wystąpi w ramake'u musicalu "My Fair Lady". Najpierw informację o jej roli potwierdziła scenarzystka Emma Thompson, potem zdementowała ją sama zainteresowana.

 • Carey Mulligan: Przestałam się opierać

  Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna", "Wstyd", "Drive", "Wielki Gatsby") przygotowuje się do głównej roli w dramacie kostiumowym, będącym ekranizacją powieści Thomasa Hardy'ego "Z dala od zgiełku".

 • Carey Mulligan w nowej roli

  Duński reżyser Thomas Vinterberg ("Wszystko dla miłości", "Jagten") planuje zekranizować klasyczną powieść Thomasa Hardy'ego z 1874 roku, "Z daleka od zgiełku". W postać głównej bohaterki wcieli się prawdopodobnie Carey Mulligan, znana z filmów "Była sobie dziewczyna" oraz "Drive".

 • Carey Mulligan zagra u Finchera

  Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje - Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna") zagra w najnowszym filmie Davida Finchera, remake'u szwedzkiego hitu "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".

Wideo na temat: carey mulligan aktorka
 • Wstyd

  Brian (Michael Fassbender), 30-latek, mieszkaniec Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra... Dramat Steve'a McQueen zbada naturę potrzeby, jak ludzie radzą sobie w życiu i jak reagują na doświadczenia, które ich kształtują. Mężczyzna. Kobieta. Nowy Jork. On jest świetnie ustawionym singlem, całkowicie uzależnionym od seksu. Ona czuje się zagubiona w wielkim mieście, jest spragniona...

 • Drive

  Zapnijcie pasy, bo czeka was niezła jazda. / Guardian Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna...

 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...