• Informacje na temat:

  carla bruni w londynie

Artykuły na temat: carla bruni w londynie
 • "Dał się uwieść moim ponętnym krągłościom"

  Według magazynu "The Week", 42-letnia modelka mieszkająca stale w raju podatkowym w Monaco i dobrze znana Francuzom z tabloidowych plotek napisała, że przed laty po pokazie mody w Londynie książę(...) Karola, Kamili, mówi, że traktowała ją chłodno i z dystansem. De Vasconcelos zajmuje się m.in. pracą charytatywną w Afryce. Przyjaźni się z Carlą Bruni, o której mówi, że jest "doskonałą maszyną...

 • Carla Bruni u Woody'ego Allena

  Carla Bruni wystąpi w jednym z najbliższych filmów Woody'ego Allena - informuje hiszpańska firma Mediapro, współproducent ostatnich obrazów amerykańskiego reżysera.

 • Woody Allen w Paryżu

  Po filmie zrealizowanym w Londynie Woody Allen przeniesie się do Paryża, gdzie nakręci komedię komedię romantyczną - informuje hiszpański producent Allena ("Vicky Cristina Barcelona") - Mediapro.

 • Woody Allen nakręci film w Rzymie

  Woody Allen nakręci swój następny film w Rzymie - ta sensacyjna wiadomość pojawiła się w poniedziałek we włoskich mediach. Reżyser zapowiedział to w wywiadzie dla dziennika "La Repubblica".

 • Komediowe arcydzieło Allena

  Po wyreżyserowaniu 43 filmów, Woody Allen nakręcił najbardziej kasowy hit w swojej karierze. Komedia "O północy w Paryżu" w samym USA zachwyciła już blisko dwa razy więcej widzów, niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona".

 • Woody Allen ma 75 lat!

  W środę, 1 grudnia, Woody Allen obchodzi 75. urodziny. To chyba ostatni z wielkich autorów kina. W ciągu swojej kariery pisarskiej, reżyserskiej i aktorskiej stworzył charakterystyczną postać nowojorskiego intelektualisty - neurotyka. Jego ukochanym miastem jest Nowy Jork, w którym mieszka, ale od kilku lat już nie tylko tam reżyseruje swoje filmy.

Wideo na temat: carla bruni w londynie
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

 • Amália. Królowa fado

  "Amália. Królowa fado" to poruszająca historia życia Amálii da Piedade Rodrigues - jednej z największych indywidualności muzycznych wszech czasów. Dzięki swemu talentowi i charyzmie Amalia rozsławiła fado na całym świecie. Porównywano ją do Edith Piaf i Billie Holiday. Jej niezwykły magnetyzm i naturalny czar z jednakową siłą zachwycały na światowych scenach. Amálię - piosenkarkę jednak już znamy. Teraz pora na opowieść o niezwykłej kobiecie, która stała się legendą, wyprzedzając swój czas,...