• Informacje na temat:

  carla bruni zdjęcia

Artykuły na temat: carla bruni zdjęcia
 • Cała prawda o porodzie Carli Bruni

  Środa 19 października była zapewne najszczęśliwszym dniem dla Carli Bruni i jej męża, prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego.

 • Carla Bruni u Woody'ego Allena

  Carla Bruni wystąpi w jednym z najbliższych filmów Woody'ego Allena - informuje hiszpańska firma Mediapro, współproducent ostatnich obrazów amerykańskiego reżysera.

 • Carla Bruni: Nie pokażę dziecka!

  Na kilka tygodni przed porodem Carla Bruni wciąż nie chce poznać płci dziecka. Jedno wie na pewno: nie pozwoli, aby choć jedno jego zdjęcie wyciekło do prasy.

 • Bruni jednak nie zagra u Allena

  Choć Carla Bruni to jedna z najczęściej fotografowanych kobiet we Francji, Woody Allen nie zdecydował się na powierzenie jej roli w swoim najnowszym filmie.

 • Fotografia nagiej Carli Bruni, obecnie żony prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, została sprzedana w czwartek na aukcji w Nowym Jorku za 91 tys. dol., czyli sumę 20-krotnie wyższą od spodziewanej. Czarno-białą fotografię, wykonaną przez Michela Comte'a w 1993 r., kupił chiński kolekcjoner dzieł sztuki. Carla Bruni, która w tamtym okresie była jeszcze modelką, zasłania sobie na zdjęciu...

 • Woody Allen kręci z Carlą Bruni

  We wtorek, 27 lipca, wieczorem pierwsza dama Francji Carla Bruni-Sarkozy pojawiła się na planie najnowszego filmu Woodyego Allena "Midnight in Paris".

 • Brody w nowym filmie Allena

  Adrien Brody dołączył do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

 • Rzym czeka na Woody'ego Allena

  Wieczne Miasto czeka na Woody'ego Allena, który przyjedzie niebawem do Rzymu, by nakręcić swój kolejny film. Już w przyszłym tygodniu jego ekipa rozpocznie zdjęcia. Reżyser dołączy do niej 11 lipca.

 • Zagra u Woody'ego Allena

  Owen Wilson dołączył do obsady nowego filmu Woody'ego Allena, do którego zdjęcia rozpoczną się latem. Allen, który ponownie pełni rolę reżysera-scenarzysty milczy na temat produkcji - więc nieznany jest ani tytuł ani to, jak istotną rolę ma w nim odegrać aktor.

 • Woody Allen w Rio de Janeiro?

  Władze Rio de Janeiro zaproponowały Woody'emu Allenowi realizację kolejnego filmu w "karnawałowej stolicy świata" - poinformowała miejscowa gazeta "Folha"

Wideo na temat: carla bruni zdjęcia
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

 • Amália. Królowa fado

  "Amália. Królowa fado" to poruszająca historia życia Amálii da Piedade Rodrigues - jednej z największych indywidualności muzycznych wszech czasów. Dzięki swemu talentowi i charyzmie Amalia rozsławiła fado na całym świecie. Porównywano ją do Edith Piaf i Billie Holiday. Jej niezwykły magnetyzm i naturalny czar z jednakową siłą zachwycały na światowych scenach. Amálię - piosenkarkę jednak już znamy. Teraz pora na opowieść o niezwykłej kobiecie, która stała się legendą, wyprzedzając swój czas,...