• Informacje na temat:

  carla imię

Artykuły na temat: carla imię
 • Santa Diabla

  Santa postanawia ujawnić wideo, na którym widać, jak Barbara molestuje Willy'ego. Oskarżona kobieta wpada we wściekłość. Pancho mówi Carlowi, że Santiago już trzy razy zmieniał imię. Santa prosi Humberta, by przeprosił ją za to, co zrobił podczas otwarcia kawiarni. Begona pyta Santę, czy jest w ciąży. Max mówi George'owi, że skrzywdzi Danielę, jeśli mężczyzna nie spłaci długu. Santiago przybywa...

 • "Pinokio" na dużym ekranie

  Drewniany pajacyk wyrusza w niezwykłą wędrówkę, za towarzyszy mając nie tylko przyjacielskiego świerszcza Coco, lecz także tajemniczą wróżkę i... rodzeństwo rozbrykanych łobuziaków.

 • Małżonka prezydenta Francji, Carla Bruni-Sarkozy , będąca ambasadorem Światowego Funduszu na rzecz Walki z AIDS, przyznała we wtorek, że epidemia tej śmiertelnej choroby dotknęła jej najbliższe otoczenie. W telewizyjnym wywiadzie powiedziała, że ofiarą AIDS padł kilka lat temu jej brat.

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Coś nowego

  Greene zostaje podany do sądu przez rodzinę Kenny'ego Lawa. Hathaway ma mu natomiast za złe to, że zatrudnił Cynthię Hooper na stanowisku recepcjonistki. Weaver przejmuje tymczasowo obowiązki Morgensterna. Carter krytykuje nowego praktykanta. Uważa, że jest on niekompetentny. Carla i Benton wybierają imię dla nowo narodzonego synka.

 • Whoopi Goldberg laureatką nagrody Marka Twaina

  Słynna amerykańska aktorka komediowa Whoopi Goldberg ( "Uwierz w ducha" , "Przerwana lekcja muzyki" , "Partner" ) została tegoroczną laureatką nagrody imienia Marka Twaina - Mark Twain Prize For American Humor , przyznawanej najlepszym komikom amerykańskim.

 • "Hoży doktorzy": 1. sezon na FOX

  ...pracę w szpitalu nie rozgląda się już na boki, jego serce bije tylko dla jednej kobiety - pielęgniarki Carli Espinozy (Judy Reyes"). Carla należy do osób z najdłuższym stażem w Świętym Sercu, co sprawia, że wie naprawdę sporo o życiu osobistym jego pracowników i chętnie służy radą we wszelkich sprawach, nawet tych, które jej nie dotyczą. Carla zna swoją wartość i nie godzi się na ustaloną...

 • Aronofsky otrzyma medal Schaffnera

  Darren Aronofsky, twórca słynnych filmów "Pi" oraz "Requiem For A Dream", otrzyma medal imienia Franklina J. Schaffnera, przyznany przez Amerykański Instytut Filmowy. Uroczystość wręczenia tego niezwykłego wyróżnienia odbędzie się w czwartek, 22 lutego, w Beverly Hilton w Los Angeles.

 • "Układ": Dziennikarz na tropie

  ..."Washington Post" - Boba Woodwarda i Carla Bernsteina. O ich śledztwie opowiadał znakomity film "Wszyscy ludzie prezydenta" z Dustinem Hoffmanem i Robertem Redfordem. Teraz przed nami nowy serial(...) i naraził dobre imię gazety, jest skompromitowany. Pięć lat później w podobnych okolicznościach ginie drugi biznesmen, a Peter dostaje tajemniczą przesyłkę. Zaczyna ponownie interesować się sprawą... Warto...

 • Kinowe hity lata w Polsce

  Daniel Craig i Harrison Ford jako kowboje walczący z kosmitami oraz Owen Wilson i Carla Bruni w Paryżu, w filmie Woody'ego Allena - m.in. tych aktorów polska publiczność zobaczy na ekranach kin w lipcu i sierpniu.