• Informacje na temat:

  carlos dziennikarka

Artykuły na temat: carlos dziennikarka
 • Klaudia Carlos powraca na salony! Poznajecie ją?

  Klaudia Carlos (44 l.) jest chyba jedną z popularnych niegdyś, choć dziś już nieco zapomnianych, dziennikarek. Przez lata prowadziła serwis sportowy w TVN-ie, później przeszła do TVP, gdzie została prowadzącą kilku programów, m.in. "Kawy czy herbaty?". Przez cztery lata, do 2017 roku prowadziła "Polski Puls" w TVP Info. Następnie zniknęła z ekranu, przestała także pojawiać się na salonach. Aż do...

 • Klaudia Carlos: Z domieszką portugalskiej krwi

  Jest mamą, żoną, dziennikarką i nauczycielką. W każdej z tych ról perfekcyjna. Skąd czerpie tyle dobrej energii?

 • Carlos wygryzła Omenę

  Obie marzyły o prowadzeniu magazynu śniadaniowego, jednak tylko jedna będzie gospodynią "Kawy czy herbaty" w telewizyjnej Jedynce - Klaudia Carlos (36 l.).

 • Kobieta wielu talentów

  Fajnie jest być gwiazdą. Gwiazdy na wszystkim się znają, mało tego - z radością dzielą się swoją wiedzą z maluczkimi. Ostatnio zapragnęła się podzielić Klaudia Carlos, popularna prezenterka telewizyjna, pierwsza kobieta w polskiej telewizji, regularnie prowadząca główny serwis sportowy.

 • Królowa Letycja planuje kolejną ciążę?! To byłaby dopiero niespodzianka!

  ...tron po abdykacji ojca, króla Juana Carlosa (80 l.). Należy jednak pamiętać, że jej droga na tron nie była łatwa. Pochodząca z ludu Letycja nie dość, że była dziennikarką, to też rozwódką. Początkowo(...) do dziś. W kolejnych latach hiszpańskim dworem wstrząsały skandale. Gdy w 2008 kraj zmagał się z wielkim kryzysem ekonomicznym, król Juan Carlos poleciał na koszt podatnika do Botswany... polować na...

 • Wielkie zmiany w "Kawie czy herbacie?"

  Po letniej przerwie program śniadaniowy TVP1 wraca odmieniony. Mniej prowadzących, ale nie mniej atrakcji. Zaczyna się hucznie: od świętowania dwudziestolecia "Kawy czy herbaty?".

 • Taylor Swift - 10 razy na szczycie!

  Po raz 10. wokalistka pop/country Taylor Swift znalazła się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych z albumem "Fearless".

 • Emma Thompson i Antonio Banderas w Argentynie

  Emma Thompson ( "Rozważna i romantyczna" , "W imię ojca" , "Barwy kampanii") i Antonio Banderas ( "Mali agenci" , "Maska Zorro", "Original Sin" ) wystąpią wspólnie w dramacie "Imagining Argentina". Według magazynu The Hollywood Reporter , akcja filmu będzie rozgrywała się w latach 70. w Argentynie, w czasach wojskowego reżimu.

 • Polański zwycięża w Cannes!

  W niedzielę wieczorem, 26 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 55. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył Roman Polański za film "Pianista". Dwa wyróżnienia otrzymał obraz "Człowiek bez przeszłości" Aki Kaurismäkiego, także wymieniany jako jeden z faworytów festiwalu.

 • Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  Kobiece spojrzenie na Euro - tak reklamowana jest piosenka "0:1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo. W teledysku występują m.in. byli piłkarze Tomasz Iwan i Piotr Świerczewski.

Wideo na temat: carlos dziennikarka
 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

 • Rio 2

  Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel. W 2011 roku na ekrany kin weszło "Rio" - barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy, twórcy "Epoki lodowcowej", który marzył o...

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...