• Informacje na temat:

  carmen electra modelka

Artykuły na temat: carmen electra modelka
 • Zaręczynowy prezent Farrella dla Bachledy-Curuś?

  Farrella jest bardzo długa. Aktor związany był już z Demi Moore, Naomi Campbell, Britney Spears, Angeliną Jolie, Salmą Hayek, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Elle Macpherson, Carmen Electra, Joanną Krupą...

 • Carmen Electra nago

  Aktorka i modelka Carmen Electra pojawi się nago w styczniowym wydaniu magazynu dla panów "Playboy".

 • Carmen Electra znów nagrywa

  Była gwiazdka serialu "Słoneczny patrol" Carmen Electra zamierza przypomnieć światu, że przed rozpoczęciem kariery modelki ("Playboy") i celebrytki telewizyjnej była również wokalistką.

 • Carmen Electra marzy o dziecku

  Amerykańska aktorka i modelka Carmen Electra (32 l.) jest od kilku miesięcy szczęśliwą żoną Dave'a Navarro (36 l.), gitarzysty zespołu Jane's Addiction. Gwieździe filmu "Starsky & Hutch" marzy się teraz zostanie mamą.

 • Carmen Electra dementuje

  36-letnia Carmen Electra, amerykańska aktorka i modelka, zdementowała doniesienia, jakoby jej dwuletnie małżeństwo z gitarzystą Davem Navarro, byłym muzykiem Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, miało się wkrótce rozpaść. Co więcej, stanowczo twierdzi, że jej małżeństwo ma się całkiem dobrze.

 • Carmen Electra znów z muzykiem

  Słynna modelka i aktorka Carmen Electra (36 l.) wyjdzie za mąż po raz trzeci. Jej wybrankiem został Rob Patterson (37 l.), koncertowy gitarzysta grupy Korn.

 • Carmen Electra: Koniec małżeństwa

  Modelka i aktorka Carmen Electra i gitarzysta Dave Navarro są w stanie separacji. O kłopotach małżeńskich słynnej pary amerykańskie media donosiły już od dłuższego czasu.

 • Carmen Electra: Przewodnik po seksie

  Carmen Electra, znana z takich filmów jak "Komedia romantyczna" i "Straszny film" , postanowiła dodać do swojego mocno już rozbudowanego CV jeszcze jedną pozycję. Tym razem 34 -letnia aktorka idzie na całość i ma zamiar przedstawić czytelnikom przewodnik, w którym radzi jak stać się bardziej sexy.

 • Carmen Electra z Fatboy Slimem?

  Norman Cook, znany bardziej jako Fatboy Slim, który niedługo zostanie ojcem, ma kolejny powód do radości. Chęć współpracy z nim wyraziła bowiem jedna z najpiękniejszych modelek świata Carmen Electra.

 • Carmen Electra: Tyłeczek roku

  Carmen Electra, była gwiazdka serial u "Słoneczny patrol", zdobyła zaszczytny tytuł "Tyłeczka roku" w sondażu męskiego magazynu "FHM". O włos pokonała drugą w klasyfikacji Kylie Minogue.

Wideo na temat: carmen electra modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Tetro

  Tetro, pierwszy od ponad 30 lat film Francisa Forda Coppoli według jego oryginalnego scenariusza, to opowieść o rodzinie rozdartej przez burzliwe konflikty, tajemnice i zdrady. Jego akcja rozgrywa się w La Boca, artystycznej dzielnicy Buenos Aires i jednej z najstarszych części miasta, zamieszkanej głównie przez włoskich imigrantów. To kolebka wielu sławnych śpiewaków, muzyków, poetów i malarzy. Tetro to imię głównego bohatera, a film rozpoczyna się od przyjazdu do Buenos Aires jego...

 • Rok przestępny

  Laura ma 25 lat, jest dziennikarką freelance, mieszka i pracuje w małym mieszkanku w mieście Meksyk. Jej codzienność to nudne wywiady dla prasy ekonomicznej, rozmowy telefoniczne z matką i bratem oraz okazyjne wyjścia do sklepu. Wszystko w życiu dziewczyny jest szybkie i jednorazowe - jada obiady instant prosto z plastikowego kubka, a smutki odreagowuje ostrym seksem z przypadkowo poznanymi mężczyznami, których przyprowadza do domu. Rodzinę i znajomych mami opowieściami o pasjonującym życiu w...