• Informacje na temat:

  carmen electry

Artykuły na temat: carmen electry
 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...zajmujące się ochroną wód lądowych. Carmen Electra (Lani) Po gorącej sesji dla Playboya debiutowała w serialu w 1997 r. Pograła rok i odeszła, chcąc realizować swoje marzenia o wielkiej sławie(...) r. wdała się w romans z koszykarzem Dennisem Rodmanem. W listopadzie 1998 r. (kilka miesięcy po śmierci siostry i matki Electry) wzięli ślub. W kwietniu 1999 r. rozwiedli się. 22 listopada 2003

 • Carmen Electra perkusistką

  Carmen Electra, amerykańska aktorka znana ze "Słonecznego partolu", ma zamiar spróbować swych sił w branży muzycznej. Ma jej w tym pomóc niedawno poślubiony mąż, Dave Navarro, na co dzień grający na gitarze w zespole Jane's Addiction.

 • Eva Longoria tańczy na rurze

  ...nie jest jednak dla aktorki zupełną nowością. W 2009 roku gwiazda dostała rurę do tańca w prezencie od znanej ze "Słonecznego patrolu" aktorki Carmen Electry. Longoria przyznaje jednak, że nigdy nie nauczyła się na niej tańczyć. "Carmen Electra sprzedaje rury do tańca. Wysłała mi jedną z okazji Walentynek, żebym się dobrze bawiła. Sama ją zamontowałam, bo te rury pasują do każdego sufitu. Weszłam na...

 • Carmen Electra znów nagrywa

  Była gwiazdka serialu "Słoneczny patrol" Carmen Electra zamierza przypomnieć światu, że przed rozpoczęciem kariery modelki ("Playboy") i celebrytki telewizyjnej była również wokalistką.

 • Carmen Electra po rozwodzie

  We wtorek, 20 lutego, oficjalnie zakończyło się małżeństwo aktorki i modelki Carmen Electry (34 l.) i Dave'a Navarro (39 l.), gitarzysty znanego z m.in. Jane's Addiction, Red Hot Chili Peppers i The Panic Channel.

 • Carmen Electra znów z muzykiem

  Słynna modelka i aktorka Carmen Electra (36 l.) wyjdzie za mąż po raz trzeci. Jej wybrankiem został Rob Patterson (37 l.), koncertowy gitarzysta grupy Korn.

 • Carmen Electra: Koniec małżeństwa

  Modelka i aktorka Carmen Electra i gitarzysta Dave Navarro są w stanie separacji. O kłopotach małżeńskich słynnej pary amerykańskie media donosiły już od dłuższego czasu.

 • Miko romansuje ze słynnym rockmanem?

  Według amerykańskich tabloidów aktorka i tancerka Iza Miko (gwiazda filmu "Kochaj i tańcz") romansuje z Dave'em Navarro, słynnym gitarzystą rockowym i byłym mężem Carmen Electry.

 • Reality show rujnują małżeństwa?

  Kolejna para występująca w reality show pokazującym życie gwiazdorskich małżeństw rozpadła się. Po rozwodach występujących w telewizyjnych programach Jessiki Simpson i Nicka Lachey oraz Carmen Electry i Dave'a Navarro, kolejna słynny związek zakończył małżeństwo.

 • Słynny juror ma romans z seksowną aktorką

  Producent telewizyjny i juror konkursów talentów Simon Cowell spotyka się z amerykańską aktorką i modelką Carmen Electrą.

Zdjęcia na temat: carmen electry
Wideo na temat: carmen electry
 • Iwona Burnat opowiada o ubieraniu psów. Chwali się dżinsami swojego pupila!

  Iwona Burnat to gwiazda drugiego sezonu "Żon Hollywood". Uczestniczka programu zajmuje się szyciem kreacji dla psów i stylizowaniem ich. Z jej usług korzysta m.in. pupil Carmen Electry. W wywiadzie kobieta opowiedziała o kulisach swojego biznesu. - Dopasowuję ich styl psów do tego, jaki mają jego właściciele - podkreśliła. Ile kosztują stworzone przez nią ubranka dla czworonogów?

 • Tetro

  Tetro, pierwszy od ponad 30 lat film Francisa Forda Coppoli według jego oryginalnego scenariusza, to opowieść o rodzinie rozdartej przez burzliwe konflikty, tajemnice i zdrady. Jego akcja rozgrywa się w La Boca, artystycznej dzielnicy Buenos Aires i jednej z najstarszych części miasta, zamieszkanej głównie przez włoskich imigrantów. To kolebka wielu sławnych śpiewaków, muzyków, poetów i malarzy. Tetro to imię głównego bohatera, a film rozpoczyna się od przyjazdu do Buenos Aires jego...

 • Rok przestępny

  Laura ma 25 lat, jest dziennikarką freelance, mieszka i pracuje w małym mieszkanku w mieście Meksyk. Jej codzienność to nudne wywiady dla prasy ekonomicznej, rozmowy telefoniczne z matką i bratem oraz okazyjne wyjścia do sklepu. Wszystko w życiu dziewczyny jest szybkie i jednorazowe - jada obiady instant prosto z plastikowego kubka, a smutki odreagowuje ostrym seksem z przypadkowo poznanymi mężczyznami, których przyprowadza do domu. Rodzinę i znajomych mami opowieściami o pasjonującym życiu w...

Dyskusje na temat: carmen electry