• Informacje na temat:

  caroline rhea aktorka

Artykuły na temat: caroline rhea aktorka
 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  Marka Wilkersona, z którym ma trzech synów: Masona Waltera (6 lat), Braydona Harta (4 lata) i Tuckera (3 miesiące). W tym roku serialowa Sabrina skończyła 36 lat. Caroline Rhea, czyli Hilda Ta kanadyjska aktorka zaczynała w ABC TGIF, czyli rozrywkowym bloku programowym stacji ABC "Thank God It's Friday". Później pojawiła się gościnnie w serialach "Pride & Joy" oraz "Drew Carrey Show...

 • Serialowa gwiazda w ciąży

  Aktorka Caroline Rhea, znana z serial u "Sabrina, nastoletnia czarownica", spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

 • Whoopi Goldberg laureatką nagrody Marka Twaina

  Słynna amerykańska aktorka komediowa Whoopi Goldberg ( "Uwierz w ducha" , "Przerwana lekcja muzyki" , "Partner" ) została tegoroczną laureatką nagrody imienia Marka Twaina - Mark Twain Prize For American Humor , przyznawanej najlepszym komikom amerykańskim.

 • Whoopi Goldberg muzą

  Whoopi Goldberg ( "Kolor purpury" , "Uwierz w ducha" ) i Emma Thompson ( "Okruchy dnia" , "Rozważna i romantyczna" ) znajdą się wśród laureatek nagród Muse Awards. Wyróżnienia te są przyznawanej przez organizację New York Women in Film and Television. Nagrody przypadają paniom, które swoimi osiągnięciami wnoszą cenny wkład w rozwój przemysłu rozrywkowego.

Wideo na temat: caroline rhea aktorka
 • Hiszpański cyrk

  Hiszpania, rok 1973, nieśmiały i wrażliwy Javier zatrudnia się w cyrku jako klaun. Podobnie jak jego ojciec i dziadek pragnie rozśmieszać dzieci, jednak sam nie zaznał szczęśliwego dzieciństwa i dlatego zostaje "smutnym klaunem". W cyrku poznaje bezwzględnego "wesołego klauna" Sergio, który terroryzuje współpracowników i bije swoją dziewczynę. Tu zaczyna się tragikomiczna opowieść o dwóch klaunach, którzy pchani przez pożądanie będą walczyć na śmierć i życie o miłość niezwykle pięknej i...

 • Tosty po meksykańsku

  Bohaterami nagrodzonego Srebrną Muszlą na festiwalu w San Sebastián filmu Fernando Emricke'a są Paloma i jej nastoletni syn, Hector, którzy wyjeżdżają razem na wakacje. Pomimo to, że matkę i syna łączy silna więź, podczas wypoczynku z dnia na dzień zaczynają się od siebie coraz bardziej oddalać. Powodem okazuje się Jazmin, dziewczyna, która zaczyna się interesować Hectorem, należącym dotąd jedynie do matki.

 • Reset

  Mężczyzna budzi się w zniekształconym wraku samochodu na skraju urwiska. Jest ranny i uwięziony w środku, nie pamięta, kim jest, ani jak się tu znalazł. Aby przeżyć, musi polegać na najbardziej pierwotnych instynktach. Jednak nawet jeżeli uda mu się uciec, jeszcze bardziej mroczne tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne. Jeśli przeżyje, będzie musiał zmierzyć się ze straszliwą prawdą o swoim przeszłym, zapomnianym życiu i ponieść konsekwencje wcześniejszych czynów.