• Informacje na temat:

  carre otis

Artykuły na temat: carre otis
 • Mickey Rourke szuka żony

  ...55-letni gwiazdor był już żonaty dwukrotnie. Jego ostatnie, burzliwe małżeństwo z Carre Otis zakończyło się w grudniu 1998 roku. Od tamtej pory hollywoodzki aktor unikał trwałych związków z kobietami i zamiast tego wolał spędzać czas w towarzystwie swoich ukochanych piesków chihuahua. Najwyraźniej jednak zmienił zdanie i zapragnął powrócić do randkowania. Gwiazdor zamierza rozpocząć swoje...

 • Mickey Rourke bierze ślub?

  Mickey Rourke przymierza się do trzeciego ślubu w swoim życiu. Gwiazdor planuje poślubić swą rosyjską partnerkę w jej ojczyźnie - informuje serwis PageSix.

 • Zmarł reżyser Zalman King

  W Los Angeles zmarł w piątek, 3 lutego, w wieku 69 lat amerykański reżyser, scenarzysta i aktor Zalman King - poinformował magazyn "Hollywood Reporter". Był producentem i autorem scenariusza słynnego erotycznego filmu "Dziewięć i pół tygodnia". Od sześciu lat walczył z rakiem.

 • Mickey Rourke: Zapasy z życiem

  W latach 80. był jednym z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood, jednak znudzony aktorstwem postanowił zostać zawodowym bokserem. Jest niepoprawnym kobieciarzem, jednak najbardziej na świecie kochał swoją... suczkę Loki. Postrach reżyserów, Mickey Rourke, obchodzi w niedzielę, 16 września, 60. urodziny.

Wideo na temat: carre otis
 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...