• Informacje na temat:

  carrie fisher obecnie

Artykuły na temat: carrie fisher obecnie
 • "Imperium" i "Scream Queens" z nowymi sezonami

  Carrie Fisher). "Imperium" to jeden z największych hitów amerykańskiej telewizji. Co tydzień losy rodziny Lyonów, właścicieli wytwórni Empire Enterprises, śledzi prawie 12 milionów widzów, a w zeszłym(...) z biegiem czasu zaczęły mocno spadać. Ratunkiem dla serialu mogły okazać się dane z nagrywarek - większość widzów ogląda obecnie odcinki po premierze, co niestety nie zawsze jest brane pod uwagę...

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Darth Vader nie boi się

  Hayden Christensen nie obawia się, że jego występ w dwóch kolejnych filmach "gwiezdnej sagi" i wcielenie się w mrocznego Dartha Vadera, może zaważyć na jego dalszej karierze aktorskiej. Udział w pierwszych filmach kultowej serii zastopował kariery Marka Hamilla i Carrie Fisher, zbyt mocno utożsamianych potem ze swymi "gwiezdnymi" rolami - Luke'a Skywalkera i księżniczki Lei.

 • Courtney Love: Żałuję, że wyszłam za Kurta

  Courtney Love, była członkini formacji Hole i wdowa po Kurcie Cobainie zaszokowała niedawno swych wielbicieli stwierdzeniem, iż żałuje, że poślubiła wokalistę Nirvany. Kontrowersyjna artystka naraziła się tym samym, zresztą nie po raz pierwszy, na krytykę ze strony wielbicieli Kurta i jego zespołu.

 • Demokraci z Hollywood kontra Terminator

  W związku z informacjami, jakoby największa agencja reprezentująca hollywoodzkie gwiazdy poparła kandydaturę Arnolda Schwarzeggera ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) na stanowisko gubernatora stanu Kalifornia, kilka znaczących postaci Fabryki Snów wyraziło swoją dezaprobatę. Największym gniewem na ostatnie posunięcie CAA (Creative Artists Agency) zareagował podobno Tom Hanks ( "Droga do zatracenia" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ).

 • W hołdzie dla Meryl Streep

  Meryl Streep ( "Koncert na 50 serc" , "Godziny" , "Adaptacja" ) będzie wkrótce główną bohaterką imprezy przygotowywanej przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI). Dwukrotna zdobywczyni Oscara otrzyma od tej szacownej instytucji nagrodę za całokształt osiągnięć (American Film Institute's Life Achievement Award).

 • 39-letni muzyk poślubił partnera

  Wokalista Rufus Wainwright wziął ślub z partnerem - donoszą amerykańskie media.

 • Dlaczego hipsterzy nie klękają przed Paulem Simonem?

  W Stanach Zjednoczonych Paul Simon cieszy się statusem porównywalnym ze swoim rówieśnikiem Bobem Dylanem. Uznawany za gwiazdę folk-rocka odpowiada także za album "Graceland" (1986), który zwrócił uwagę świata na muzykę afrykańską.

 • Wystartował festiwal w Wenecji

  W Wenecji rozpoczął się w środę, 28 sierpnia, 70. festiwal filmowy, na którym o główną nagrodę - Złotego Lwa ubiega się 20 produkcji z całego świata. Polskim dniem na Lido będzie 5 września - wówczas odbędzie się światowa prapremiera "Wałęsy. Człowieka z nadziei" w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Wideo na temat: carrie fisher obecnie
 • Carrie

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore oraz Chloë Grace Moretz w ekranizacji bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Głęboko wierząca i konserwatywna Margaret White (Moore) wraz z córką Carrie (Moretz) mieszka na cichym przedmieściu małego miasteczka w stanie Maine. Carrie jest miłą dziewczyną, którą nadopiekuńcza matka izoluje od świata. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy...

 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...