• Informacje na temat:

  carrie moss, ann

Artykuły na temat: carrie moss, ann
 • "Humans": Carrie-Anne Moss w obsadzie

  W drugim sezonie serialu science fiction "Humans" zobaczymy dwie znajome twarze. Do obsady produkcji AMC dołączyli Carrie-Anne Moss oraz Sam Palladio.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • "Iron Fist": Carrie-Anne Moss w kolejnym serialu Marvela

  Carrie-Anne Moss ("Matrix", "Memento", "Czerwona planeta") ponownie wcieli się w rolę prawniczki Jeri Hogarth. Tym razem w serialu "Iron Fist", czwartym projekcie Marvela i Netflixa.

 • Carrie-Anne Moss wśród zombie

  Carrie-Anne Moss (trylogia "Matrix" ) zagra główną rolę w komediowym horrorze "Fido". Aktorka spotka na planie m.in. Billy'ego Connolly'ego ( "Ostatni samuraj" ) i Tima Blake'a Nelsona ( "Kto pod kim dołki kopie" ). Zdjęcia rozpoczęły się w środę, 8 czerwca, w Kanadzie.

 • "Humans": Polska premiera już w styczniu

  Akcja serialu rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każdy może sprawić sobie Syntha – służącego-robota do złudzenia przypominającego żywą istotę. Produkcja pokazuje, do czego może doprowadzić zatarcie granic pomiędzy maszynami a ludźmi. Do obsady serialu dołączyła m.in. Carrie-Anne Moss ("Matrix", "Jessica Jones"), która wcieli się w postać Dr Atheny Morrow, specjalistki od...

 • "Matrix": Clint Eastwood inspiruje Carrie-Anne Moss

  Kanadyjska aktorka Carrie-Ann Moss, grająca Trinity w realizowanych obecnie sequelach "Matrixa" , odpowiadała niedawno na pytania dziennikarzy magazynu "Entertainment Weekly". Podobnie jak wszyscy(...) aktorską Carrie-Ann Moss jest... Clint Eastwood.

 • "Humans":Dramat sci-fi powraca

  Akcja serialu rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każdy może sprawić sobie Syntha – służącego-robota do złudzenia przypominającego żywą istotę. Produkcja pokazuje, do czego może doprowadzić zatarcie granic pomiędzy maszynami a ludźmi. Do obsady serialu dołączyła m.in. Carrie-Anne Moss („Matrix”, „Jessica Jones”), która wcieli się w postać Dr Atheny Morrow, specjalistki od...

 • Trinity w "Mission: Impossible"

  Gwiazda trylogii "Matrix" Carrie-Ann Moss podpisała kontrakt na udział w trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" . Zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 3" rozpoczną się w sierpniu - podał magazyn "The Hollywood Reporter".

 • "The Defenders": Nowe doniesienia

  Colter), Iron Fist (Finn Jones), Elden Henson (Foggy Neslon), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Deborah Ann Woll (Karen Page), Simone Missick (Misty Knight), Rachael Taylor (Trish Walker), Rosario Dawson (Claire Temple), Scott Glenn (Stick), Jessica Henwick (Colleen Wing) oraz Carrie Anne Moss (Jeryn Hogarth).

 • Carrie-Anne Moss kontuzjowana

  Prace nad sequelami kultowego filmu "Matrix" mogą się nieco opóźnić, gdyż Carrie-Anne Moss, występująca w roli Trinity, uległa ostatnio kontuzji podczas przygotowań do trudnych zdjęć, mających rozpocząć się w styczniu w Australii. Na premierze swego ostatniego filmu "Chocolat", aktorka pojawiła się o kulach.

Zdjęcia na temat: carrie moss, ann
Wideo na temat: carrie moss, ann
 • Carrie

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore oraz Chloë Grace Moretz w ekranizacji bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Głęboko wierząca i konserwatywna Margaret White (Moore) wraz z córką Carrie (Moretz) mieszka na cichym przedmieściu małego miasteczka w stanie Maine. Carrie jest miłą dziewczyną, którą nadopiekuńcza matka izoluje od świata. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...