• Informacje na temat:

  cary elwes

Artykuły na temat: cary elwes
 • Amerykańskie filmy o polskim papieżu

  Dwie amerykańskie sieci telewizyjne, CBS i ABC realizują filmy o zmarłym w kwietniu papieżu Janie Pawle II, ze znanymi aktorami w głównych rolach. Film CBS, zatytułowany "Pope John Paul II", jest kręcony w Rzymie i Krakowie. Rolę Karola Wojtyły, zanim jeszcze został papieżem, gra brytyjski aktor Cary Elwes, a po wyborze na tron Piotrowy 66-letni amerykański aktor Jon Voight, znany m.in. z filmu

 • Zmarł producent "Tylko dla orłów"

  W wieku 80 lat zmarł producent filmowy Elliott Kastner. Jego dziełem był m.in. wojenny hit "Tylko dla orłów".

 • Nowa "Piła" najdroższa w serii

  "Piła 3D", siódma i najdroższa odsłona przebojowej serii horrorów, zrealizowana w nowatorskiej technologii SI-3D, trafi do polskich kin 29 października.

 • Najbardziej krwawa "Piła"?

  Już 22 października do kin na całym świecie trafi siódma część krwawego hitu - "Piła".

 • Nowa "Piła" w 3D. Jest plakat!

  Równo z amerykańską premierą na polskie ekrany trafi siódma, najdroższa, finałowa odsłona hitowej serii - "Piła ".

 • Wybitny amerykański reżyser Peter Bogdanovich, twórca tak słynnych filmów jak "Ostatni seans filmowy" i "Papierowy księżyc", wraca po siedmiu latach przerwy do pracy w kinie. Twórca zamierza zrealizować dreszczowiec oparty na skandalu, w którym na początku lat 20. wzięli udział Charlie Chaplin, aktorka Marion Davis i znany potentat na rynku prasowym William Randolph Hearst.

 • Christopher Lee w Krakowie!

  Christopher Lee, znany z roli Sarumana w filmowej trylogii "Władcy Pierścieni" czy Hrabiego Dooku w dwóch ostatnio nakręconych częściach "Gwiezdnych wojen" , przyjechał do Krakowa, aby zagrać w filmie "Papież Jan Paweł II". Aktor wcieli się w postać kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nad produkcją czuwa amerykańsko-włosko-polska ekipa filmowców.

 • "Jan Paweł II" w Polsce od marca

  Film "Jan Paweł II", w którym główną rolę gra amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ), zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2006 roku. Studio Interfilm, które jest dystrybutorem obrazu, wprowadzi go na ekrany w 130 kopiach.

 • Film "Jan Paweł II" , którego polska premiera odbędzie się w czwartek, 2 marca, w Krakowie i Wadowicach, jest jedną z kilku produkcji o papieżu-Polaku, zrealizowanych w ostatnich miesiącach.

 • "Jan Paweł II": Premiera w Krakowie

  Film "Jan Paweł II" w reżyserii Johna Kenta Harrisona będzie miał 2 marca uroczystą, ogólnopolską premierę w Krakowie. Uczestniczyć w niej będą przedstawiciele najwyższych władz duchownych i świeckich oraz twórcy kultury, w tym realizatorzy filmu. Telewizja Polska zapowiada transmisję z tej uroczystości.

Zdjęcia na temat: cary elwes
Wideo na temat: cary elwes
 • Piła 3D

  Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni -­- Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fail terroru na niewyobrażalną skalę.

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Papierowe miasta

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora "Gwiazd naszych wina". Quentin Jacobsen - dla przyjaciół Q - od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie przeżyli razem coś niesamowitego, teraz chodzą do tego samego liceum. Pewnego wieczoru w przewidywalne, nudne życie chłopaka wkracza Margo w stroju nindży i wciąga go w niezły bałagan. Po czym znika. Quentin wyrusza na poszukiwanie dziewczyny, która go fascynuje, idąc tropem...