• Informacje na temat:

  cary grant zdjęcia

Artykuły na temat: cary grant zdjęcia
 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  ...anioła (Cary Grant), który przybywa do małego miasteczka. - Wiele rzeczy sprawiło, że zacząłem wierzyć w jakiś większy plan, którego nie ogarniamy wzrokiem i piszę nowy scenariusz z myślą o nim(...) i Wind planują zacząć zdjęcia w kwietniu, póki co producenci szukają odtwórców ról postaci, które nadal żyją tylko na stronach scenariusza. Oto niektóre z nich: - Rye Turner, wierzący właściciel...

 • Remake "Szarady"

  Jonathan Demme ("Milczenie owiec", "Filadelfia") zamierza zrealizować remake klasycznej komedii sensacyjnej "Szarada" z 1963 roku, wyreżyserowanej przez Stanley'a Donena ("Deszczowa piosenka", "Saturn 3"), z pamiętnymi rolami Cary Granta ("Północ, północny zachód") i Audrey Hepburn ("Śniadanie u Tiffany'ego"). W nowej wersji zobaczymy najprawdopodobniej Marka Wahlberga ("Złoto pustyni", "Gniew

 • Film o życiu Alfreda Hitchcocka

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" , "Wyspa" ) wystąpi w filmie opowiadającym o życiu Alfreda Hitchcocka. Nie wcieli się jednak w postać "mistrza suspensu", którego zagra młody Brytyjczyk Matt Lucas ( "Wysyp żywych trupów" ). Zdjęcia rozpoczną sią jeszcze w tym roku.

 • 100 tysięcy dolarów za zdjęcie Marilyn Monroe

  Kolejna fotografia Marilyn Monroe osiągnęła zawrotną cenę na aukcji. Zdjęcie, które zostało zrobione ponad 50 lat temu, zostało sprzedane na licytacji w Nowym Jorku.

 • "Ptaki": Ostatnie arcydzieło Hitchcocka?

  W czwartek, 28 marca mija pół wieku od premiery filmu "Ptaki" w reżyserii Alfreda Hitchcocka. - Dla wielu widzów jest to ostatni wybitny film Hitchcocka - podkreśla krytyk filmowy Michał Oleszczyk.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe

  Wystawa zdjęć "Hollywood Marilyn Monroe" autorstwa przyjaciela aktorki i fotografa Miltona H. Greene'a to nowa propozycja Starej Galerii ZPAF. Kolekcja z Monroe i innymi gwiazdami kina trafi wkrótce na aukcję. Wartość fotografii to ponad 380 tys. dolarów.

 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  Marc Cherry, producent i scenarzysta serialu "Gotowe na wszystko" (którego ostatni odcinek zobaczymy prawdopodobnie w 2013 roku), zajmuje się już pisaniem kolejnego scenariusza "historii z sąsiedztwa". W wywiadzie opowiedział o pilocie nowej produkcji zatytułowanej "Hallelujah".

 • James Bond ma już 50 lat!

  W piątek, 5 października, mija pół wieku od momentu, gdy z kinowego ekranu padła kwestia: "Nazywam się Bond, James Bond". "Sukces 'Dr No' był spowodowany głodem tego typu bohaterów jak Bond" - ocenia Michał Grzesiek, autor książki o filmach z Jamesem Bondem.

 • 60 lat "Rzymskich wakacji"

  We wtorek, 27 sierpnia mija 60 lat od premiery filmu "Rzymskie wakacje". "To jest jedna z najbardziej uroczych komedii romantycznych. Chociaż została nakręcona na taśmie czarno-białej, do dziś się nie zestarzała" - ocenia Andrzej Bukowiecki, krytyk filmowy.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

Wideo na temat: cary grant zdjęcia
 • Człowiek, który gapił się na kozy

  Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Piła 3D

  Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni -­- Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fail terroru na niewyobrażalną skalę.